Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: WC blok BREF Blue Aktiv Chlorin

Dnes vám přinášíme recenzi WC bloku BREF Blue Aktiv Chlorin slibující inovativní způsob údržby toalety pomocí speciální technologie Blue Aktiv. Ta kromě dlouhotrvající čistoty nabízí i svěží vůni a vzhled při každém spláchnutí. Jak si vedl?

BREF Blue Aktiv dodá toaletě i svěží vzhled

Přípravek WC blok BREF Blue Aktiv jsem aplikovala na vyčištěnou toaletu jeho zavěšením na okraj záchodové mísy. Drží snadno a pevně, v průběhu času ho není třeba nijak upravovat, dokonce ani při zvedání prkýnka. Technologie Blue Aktiv zajišťuje, že při každém spláchnutí se z wc bloku do toalety uvolní kromě účinných dezinfekčních látek také modrá barva, takže každé spláchnutí je již na pohled svěží a provoněné příjemnou vůní. Pocit svěžesti je tedy umocněn i vizuální stránkou, což se mi velmi líbilo. 

Fungoval BREF Blue Aktiv Chlorin, jak měl?

Úlohu údržby čistoty a svěžesti toalety zvládl BREF Blue Aktiv na jedničku, kromě toho také účinně bránil usazování nečistot a vodního kamene. Potěšila mě příjemná vůně i modrá barva vody v záchodě. Za nevýhodu považuji, že je potřeba měnit WC blok častěji, na toaletě vydržel přibližně 4 týdny. Bílé bloky vydržely déle než modré.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB22