Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: rozjasňovač Maybelline New York Master Contour

Po téhle konturovací tyčince od Maybelline jsem pokukovala už nějakou dobu. V drogeriích a na e-shopech jsem narazila na spoustu jiných rozjasňovačů, korektorů a konturovacích tužek, ale nakonec jsem té od Maybelline neodolala a musela si ji pořídit a vyzkoušet. Ta praktičnost – dvě barvy v jednom, která z ní na první pohled zářila, mě přesvědčila. Teď jsem tady i s recenzí! Jaký tedy rozjasňovač Maybelline New York Master Controur je?

Výhody rozjasňovače Maybelline New York Master Contour

Konturování je jeden velký trend už nějaký ten pátek. A ne každý úplně ví, jak na to. Co si budeme povídat, i já to párkrát zkoušela, než jsem zjistila, jak to udělat, abych nepřipomínala indiána. Takže než abych mixovala jeden odstín s druhým, jednoduše jsem sáhla po rozjasňovači Maybelline New York Master Contour Stick 2v1 v odstínu Light. Během chviličky jsem vytvořila pár čistých tahů na obličeji, které jsem rozetřela do ztracena. Nespornou výhodou této tyčinky je její krémová konzistence, takže se skvěle zapracovává do make-upu a vyhnu se tak flekům, které by mi mohl způsobit třeba pudr.

Rozjasňovač Master Contour

Jak s rozjasňovačem Maybelline New York Master Contour

Světlým odstínem zvýrazňuji střed čela, brady a lícní kosti. Tmavým odstínem vždy naopak podtrhnu kontury mého obličeje, které pak jdou vidět mnohem jasněji. I přesto, že jsem dost světlý typ a na světlý odstín si nemůžu stěžovat, s tím tmavým zase tak spokojená nejsem. Myslím, že by vůbec nevadilo, kdyby byl ještě malinko tmavší. Ale je to možná jen velmi subjektivní pocit. S jistou dávkou opatrnosti je balení tyčinky dost praktické – nanesete světlou, otočíte a konturujete dál. Ale jak jsem naznačila, je třeba si dávat trochu pozor, protože barvy se můžou velmi snadno smíchat dohromady. Celkově si myslím, že je to skvělý pomocník na cesty nebo na začátky při konturování.

 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB14