Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: dětský šampon BABY DOVE Rich Moisture

Šampon Baby Dove Rich Moisture má šetrné složení, je hypoalergenní a můžete ho používat i na první vlásky miminek. My jsme šampon vyzkoušeli na vlásky roční holčičky. Naše beruška má delší vlásky, které se často zacuchávají a protože jsou velmi jemné, většinou poletují okolo hlavičky nebo dokonce elektrizují.

Testování dětského šamponu Baby Dove Rich Moisture

Zkoušení šamponu přijala beruška s nadšením, jako ostatně každé koupání. Namočila jsem jí hlavičku a použila malé množství šamponu. Jemnou masáží jsem šampon napěnila, nechala chviličku působit a potom jsem vlásky opláchla. Holčička se vody nebojí a tak oplachování probíhá vždy rychle, bez zvláštních příprav a zakrývání očí. Snažím se očím samozřejmě při oplachování vyhnout, ale protože naše holčička neposedí, často se stane, že šampon do očí vnikne. Při koupání se šamponem Baby Dove naší princeznu oči nepálily a po koupání je neměla červené ani jinak podrážděné. Šampon je při mytí příjemný, vytváří středně hustou pěnu, která se dobře oplachuje a zanechá koupelnu i vlásky dětí provoněné jemnou dětskou vůní.

Šampon pro miminka Baby Dove Rich Moisture

Jak jsme se šamponem Baby Dove Rich Moisture spokojené?

Naše beruška má vlásky po umytí šamponem Baby Dove lesklejší a mnohem lépe se upravují. Nepoletují jí tolik kolem hlavičky a celkem dobře drží učesané. Při pročesávání jí vlásky neelektrizují a jsou krásně provoněné. S šamponem jsem byla spokojená já i naše holčička, proto ho mohu doporučit i ostatním maminkám.

 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB28