Obnovit stránku

SANYTOL Dezinfekce čistič pračky 2× 250 ml

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
239 Kč
198 Kč bez DPH

SANYTOL Dezinfekce čistič pračky 2× 250 ml

Věděli jste, že po každém praní v pračce zůstávají nečistoty, zbytek pracího prášku a vodní kámen, které mohou pračku poškodit? Ale co s tím? Vyzkoušejte čistič pračky SANYTOL! Sanytol je dezinfekční čistič bez chlóru, který odstraní 99,9 % všech bakterií. Sanytol zvládá čistit a dezinfikovat pračku, eliminovat zápach a bakterie a odstraňuje jak nečistoty, tak i vodní kámen. Čistič navíc pomáhá dlouhodobě zlepšovat výkon pračky. Použití Sanytolu vám zaručuje naprosto čistou a dezinfikovanou pračku, a tím i parádně čisté a svěží prádlo. Ve výhodném balení obdržíte dva přípravky Čistič pračky SANYTOL.

Klíčové vlastnosti čističe pračky SANYTOL 2× 250 ml 

  • Čistič pračky SANYTOL bez chlóru
  • Likviduje 99,9 % bakterií
  • Čistí, dezinfikuje a eliminuje zápach
  • Odstraňuje vodní kámen
  • Zlepšuje dlouhodobě výkon pračky
  • Výhodné balení obsahuje dva čističe pračky SANYTOL

Složení

< 5 % neiontové povrchově aktivní látky, < 5 % amfoterní povrchově aktivní látky, dezinfekční prostředky, parfémy (Limonene), 2-methyl-4-isothiazolin-3-on, 2-phenoxyethanol.

Věnujte pozornost 

Obsahuje kyselinu mléčnou. Způsobuje vážné poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití necíte-li se dobře, volejte Toxikologické informační středisko nebo lékaře. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Odstraňte obsah a obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady, pokud obsah není zcela spotřebován.

Návod k použití

Umístěte přípravek do zásuvky na prací prostředek - nepřidávejte jiný čistící prostředek. Nepoužívejte cyklus předpírky. Spusťte pračku na běžný prací cyklus na 60 °C bez prádla. Používejte rukavice. Pro údržbu a ochranu pračky je doporučeno čistič používat každé 2 měsíce. U starších praček, které dříve nebyly čištěny, první péči opakujte dvakrát. 

Varování před aplikací:
Prostředek používejte pouze v prázdné pračce. Doporučené dávkování - 250 ml / 1 cyklus. Dejte přípravek do zásuvky na prací prostředek - nepřidávejte jiný čisticí prostředek. Nepoužívejte cyklus předpírky. Spusťte pračku na běžný prací cyklus na 60 °C bez prádla. Používejte rukavice.

Čištění dávkovací přihrádky, dveří a těsnění: 
Používejte rukavice. Aplikujte 50 ml přípravku přímo na vlhkou houbičku. Vyčistěte a odstraňte nečistoty ze zásuvky na prací prostředky, dveří a těsnění. Poté opláchněte a vložte zpět do  pračky.

Čištění uvnitř pračky: 
Nalijte zbývající obsah láhve do přihrádky na prací prostředek. Nepoužívejte jiný čisticí prostředek. Spusťte program hlavního praní při 60 °C, bez předpírky a bez prádla. Po ukončení cyklu otřete všechny zbytky, které zůstaly na dveřních spojích čistým hadříkem.

Doporučené použití:
Pro údržbu a ochranu vaší pračky doporučujeme používat každé 2 měsíce. U starších praček, které nebyly dříve  čištěny, doporučujeme první péči opakovat dvakrát.

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Dle konzistence Tekuté

Objem

Objem 250 ml
Kód:  CIS328s
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  258411135665019
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení
P-DC1-WEB17