Obnovit stránku

SANYTOL Dezinfekce univerzální čistič antialergenní 500 ml

99 Kč
82 Kč bez DPH
Při koupi 1 ks 99 Kč/ks
Při koupi 2 ks 89 Kč/ks
Při koupi 3 a více ks 82 Kč/ks

SANYTOL Dezinfekce univerzální čistič antialergenní 500 ml

Univerzální čistící prostředek Sanytol Dezinfekce čistí a dezinfikuje všechny typy povrchů. Je ideální pro použití v domácnosti, kde efektivně působí proti bakteriím, houbám, plísním i virům. Navíc dokáže s 98% účinností neutralizovat alergeny roztočů, koček a pylů. Čistič Sanytol Dezinfekce neobsahuje chlór ani barviva. Je dermatologicky testovaný a jeho jedinečné složení nezpůsobuje skvrny. Zanechává svěží vůni čistoty. Použití je snadné a rychlé. 

Klíčové vlastnosti univerzálního čistícího prostředku Sanytol Dezinfekce

  • Odstraňuje 99,9 % bakterií, plísně a virů
  • Neutralizuje 98 % alergenů z roztočů, koček a pylů
  • Účinný také proti Sallmonele a Listerii
  • Univerzální čistič Sanytol Dezinfekce neobsahují chlór ani barviva
  • Přípravek je dermatologicky testovaný

Trojí účinek univerzálního čistícího prostředku Sanytol Dezinfekce

Baktericidní podle normy EN 13697 (5 min), fungicidní podle normy EN 13697 (15 min), virucidní na virus Influeza A (H1N1) a na virus Herpes simplex a podle normy EN 14476 (5 min). Eliminuje bakterie, viry a plísně (zdroje alergií) ze všech druhů povrchů. Odstraňuje kromě jiného: Herpes virus, chřipkový virus H1N1, Staphylococcus aureus, Candida albicans, Escherichia coli, Aspergillus niger, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae.

Použití:
Návod na použití: Nastříkejte na čištěnou plochu a nechte působit 5 minut. Pro důkladnou dezinfekci nechte působit po dobu 15 minut. Pravidelně čištění opakujte. Sprej uvolňuje 1,3 ml produktu.

Bezpečnostní opatření:
Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití ihned vyhledejte lékaře a ukažte obal nebo označení. U textilií a choulostivých povrchů proveďte nejprve zkoušku na málo viditelném místě. Nemíchejte s jinými čistícími prostředky (na bázi chlóru). Nepožívat. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení:
Biocidní účinná látka (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid 5000 mg/kg, méně než 5 % neiontových povrchově aktivních látek,  méně než 5 % kationtových povrchově aktivních látek, dezinfekční prostředky, parfémy

4,7
hodnotilo 3 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Funkce a vlastnosti

Vlastnosti a funkce Dezinfekce, Proti plísním, Antibakteriální, Bez chlóru
Kód:  CIS325
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  3045206312189
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB22