Obnovit stránku

SAVO Original Dezinfekce 2 l

79 Kč
65 Kč bez DPH
Při koupi 1 ks 79 Kč/ks
Při koupi 2 ks 69 Kč/ks
Při koupi 3 a více ks 64 Kč/ks

SAVO Original Dezinfekce 2 l

Sháníte kvalitní dezinfekční přípravek? Dejte důvěru výrobku Savo Original Dezinfekce, který vyčistí veškeré povrchy i vodu. Je to vysoce účinný přípravek, který zlikviduje 99,9 % nebezpečných bakterií a virů, stejně tak choroboplodné zárodky, řasy i nižší houby. Savo Originál Dezinfekce má bělící účinky a bude vašim ideálním pomocníkem při každodenním úklidu domácnosti. Je schválený jako jediný výrobek pro dezinfekci vody ve studních a v bazénech. Je šetrný k životnímu prostředí. V domácnosti jej využijete pro čištění podlah podlah, obkladů, sanitární keramiky, nábytku, dlažeb, kuchyňského a hygienického náčiní.

Klíčové vlastnosti čistícího přípravku Savo Original Dezinfekce

  • Savo Original Dezinfekce vyčistí veškeré povrchy i vodu
  • Zlikviduje až 99,9 % nebezpečných bakterií, virů, choroboplodných zárodků, řas i nižších hub
  • Má bělící účinky
  • Savo Original Dezinfekce je schválený pro dezinfekci vody ve studních a bazénech
  • Je šetrný k životnímu prostředí
  • Využijete jako dezinfekční prostředek při každodenním úklidu domácnosti

Návod na používání:
Dezinfekce povrchů: Na podlahy, kuchyně, sanitární předměty a sanitární keramiku použijte roztok 2 l přípravku Savo original a 9 l vody, nechte působit 30 minut. Silné znečištění nejprve mechanicky odstraňte. Hračky, předměty a plochy, které přichází do styku s potravinami, opláchněte po 30 minutách pitnou vodou.
Dezinfekce užitkové vody ve studnách: Dávkujte 60 ml na 2 m3 vody. Dávku přípravku Savo original nejprve rozmíchejte v 9 l vody (např. v kbelíku) a poté zkrápějte vodní hladinu studny. Po 30 minutách je voda dezinfikována a současně dochází k rozložení účinné látky.
Dezinfekce vody v bazénech: Lze použít jako celosezónní mikrobicidní a protiporostový přípravek pro provoz bazénů. Koupat se je možné po 30 minutách od aplikace přípravku. Iniciační dávka: Pro první zachlórování bazénu dávkujte 160 ml Savo original na 3 m3 vody. Dávku nejprve rozmíchejte v 9 l vody (např. v kbelíku) a pak vlijte po částech do bazénu. Udržovací dávka: Pro běžnou dezinfekci a udržení správné koncentrace volného chloru v bazénu dávkujte 80 ml přípravku Savo original na 3 m3 vody každé 2-3 dny. Při déletrvajících teplotách vzduchu nad 25 °C a trvalém slunečním svitu je vhodné aplikovat udržovací dávku denně. Šoková dávka: Při výskytu řas, dlouhodobém horkém počasí nebo zvýšeném provozu dávkujte jednorázově 240 ml Savo original na 3 m3 vody. Láhev má bezpečnostní uzávěr. Stlačte uzávěr dolů a odšroubujte. 1 uzávěr = 18 ml. Nepoužívejte na: eloxovaný hliník a linoleum. V případě pochybností, nového nebo neobvyklého povrchu, barevných ploch nebo lakovaného dřeva, lakovaného kovu, mramoru, vinylu, pochromovaných povrchů (poškozených nebo v nízké kvalitě) a poškozených povrchů přípravek nejprve vyzkoušejte na malé nenápadné ploše. Savo Original má bezpečnostní uzávěr. Stlačte uzávěr dolů a odšroubujte.

Nebezpečí:
SAVO Original Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Vysoce toxický pro vodní organismy. Může být korozivní pro kovy. Pozor! Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor). Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte pouze v původním obalu. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranné brýle / obličejový štít.
PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou / osprchujte.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. Uniklý produkt seberte. Odstraňte obal v souladu s platnou legislativou, umístěte prázdný obal do komunálního odpadu. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Složení:
Chlornan sodný, Hydroxid sodný, Dezinfekční látka: chlornan sodný 4,7 g / 100 g, Méně než 5 % bělící činidla na bázi chloru (chlornan sodný)

5,0
hodnotilo 1 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Funkce a vlastnosti

Vlastnosti a funkce Dezinfekce
Kód:  CIS377
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8594005390133
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB3