Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení: 
AlzaBoxy
Prodejny
Partnerská odběrná místa
Doručení na adresu

0-1 den
0-1 den
1-2 dny
0-2 dny

SAVO Original Dezinfekce 2 l

4.8 25 hodnocení
Doručujeme i o víkendu. Do AlzaBoxů, k vám domů i na prodejny.
Garance nejlepší ceny
87,-
bez DPH 72,-

SAVO Original Dezinfekce 2 l

Sháníte kvalitní dezinfekční přípravek? Dejte důvěru čisticímu prostředku Savo Original Dezinfekce, který vyčistí veškeré povrchy i vodu. Je to vysoce účinný přípravek, který zlikviduje 99,9 % nebezpečných bakterií a virů, stejně tak choroboplodné zárodky, řasy i nižší houby. Savo Original Dezinfekce má bělící účinky a bude vašim ideálním pomocníkem při každodenním úklidu domácnosti. Je schválený jako jediný výrobek pro dezinfekci vody ve studních a v bazénech. Je šetrný k životnímu prostředí. V domácnosti Savo Original využijete pro čištění podlah, obkladů, sanitární keramiky, nábytku, dlažeb, kuchyňského a hygienického náčiní.

Klíčové vlastnosti čisticího prostředku Savo Original Dezinfekce

  • Savo Original Dezinfekce vyčistí veškeré povrchy i vodu
  • Zlikviduje až 99,9 % nebezpečných bakterií, virů, choroboplodných zárodků, řas i nižších hub
  • Má bělící účinky
  • Čisticí prostředek Savo Original Dezinfekce je schválený pro dezinfekci vody ve studních a bazénech
  • Je šetrný k životnímu prostředí
  • Využijete jako dezinfekční prostředek při každodenním úklidu domácnosti

Návod na používání:
Dezinfekce povrchů:
Na podlahy, kuchyně, sanitární předměty a sanitární keramiku použijte roztok 2 l přípravku Savo Original a 9 l vody, nechte působit 30 minut. Silné znečištění nejprve mechanicky odstraňte. Hračky, předměty a plochy, které přichází do styku s potravinami, opláchněte po 30 minutách pitnou vodou.

Dezinfekce užitkové vody ve studnách:
Dávkujte 60 ml na 2 m3 vody. Dávku přípravku Savo Original nejprve rozmíchejte v 9 l vody (např. v kbelíku) a poté zkrápějte vodní hladinu studny. Po 30 minutách je voda dezinfikována a současně dochází k rozložení účinné látky.

Dezinfekce vody v bazénech:
Lze použít jako celosezónní mikrobicidní a protiporostový přípravek pro provoz bazénů. Koupat se je možné po 30 minutách od aplikace přípravku.
Iniciační dávka: Pro první zachlórování bazénu dávkujte 160 ml Savo Original na 3 m3 vody. Dávku nejprve rozmíchejte v 9 l vody (např. v kbelíku) a pak vlijte po částech do bazénu.
Udržovací dávka: Pro běžnou dezinfekci a udržení správné koncentrace volného chloru v bazénu dávkujte 80 ml přípravku Savo Original na 3 m3 vody každé 2-3 dny. Při déletrvajících teplotách vzduchu nad 25 °C a trvalém slunečním svitu je vhodné aplikovat udržovací dávku denně.
Šoková dávka: Při výskytu řas, dlouhodobém horkém počasí nebo zvýšeném provozu dávkujte jednorázově 240 ml Savo Original na 3 m3 vody.

Nepoužívejte:
na eloxovaný hliník a linoleum. V případě pochybností, nového nebo neobvyklého povrchu, barevných ploch nebo lakovaného dřeva, lakovaného kovu, mramoru, vinylu, pochromovaných povrchů (poškozených nebo v nízké kvalitě) a poškozených povrchů přípravek nejprve vyzkoušejte na malé nenápadné ploše.

Láhev má bezpečnostní uzávěr. Stlačte uzávěr dolů a odšroubujte. 1 uzávěr = 18 ml.

Nebezpečí:
SAVO Original způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Vysoce toxický pro vodní organismy. Může být korozivní pro kovy. Pozor! Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor). Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte pouze v původním obalu. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranné brýle / obličejový štít.
PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou / osprchujte.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře.

Uniklý produkt seberte. Odstraňte obal v souladu s platnou legislativou, umístěte prázdný obal do komunálního odpadu. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Složení:
Chlornan sodný, Hydroxid sodný, Dezinfekční látka: chlornan sodný 4,7 g / 100 g, Méně než 5 % bělící činidla na bázi chloru (chlornan sodný)

Parametry a specifikace

Obsah chloru

Obsah chloru S chlorem

Určení

Určení Dezinfekce

Typ

Typ čističe Tekutý

Určení

Určení Univerzální použití

Vlastnosti

Vlastnosti Dezinfekční, Antibakteriálni
Obsah chloru S chlorem

Počet kusů

Počet kusů 1 ks

Objem

Objem 2 l

Určení

Určení Univerzální dezinfekce na povrchy, Dezinfekce nepitné užitkové vody, Dezinfekce vody v bazénech

Typ povrchu

Typ povrchu Všechny typy povrchu

Typ

Typ Čističe
Kód:  CIS377
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8594005390133
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB23