Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: čistič Savo proti plísním na koupelny

Zanedlouho po tom, co se naši přátelé přestěhovali do bytu v paneláku, je sousedi vytopili. Nebyla to žádná velká katastrofa, ale strop a stěny v koupelně byly úplně mokré. Jelikož je to starší bytová jednotka, v koupelně chybí topení. A tak se při sušení stěn spoléhali pouze na větrání. Bohužel to ale nestačilo a v rozích se začala dělat plíseň. Na řadu přišlo Savo proti plísním na koupelny.

Savo proti plísním lze použít na mnoho povrchů

Savo proti plísním na koupelny jsem měl doma. Sice jsem ho využil jen preventivně párkrát na okraj sprchového koutu a kolem silikonového těsnění, ale byl jsem přesvědčený, že přátelům pomůže i s plísní na zdi. Už po prvním nastříkání bylo vidět velké zlepšení. Savo plíseň téměř okamžitě zlikvidovalo. Jakmile naši přátelé viděli silný účinek tohoto čističe, pořídili si ho také. Vyčistili s ním zašlé spáry kachliček, vybělili prostor kolem vany a pravidelně ho používají při úklidu koupelny.

Na Savo proti plísním nedám dopustit. Ne nadarmo se v tomto ohledu pyšní označením „č. 1 na trhu“. Tento čistič vždy vyřešil  problémy s plísní, a navíc je za velmi příjemnou cenu.

 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB23