Obnovit stránku

SAVO Univerzální dezinfekční sprej 500 ml

69 Kč
57 Kč bez DPH
Při koupi 1 ks 69 Kč/ks
Při koupi 2 ks 54 Kč/ks
Při koupi 3 a více ks 49 Kč/ks

SAVO Univerzální dezinfekční sprej 500 ml

Čistič SAVO Univerzální je dezinfekční přípravek s rozprašovačem, který účinně odstraňuje všechny druhy virů a bakterií v domácnosti. Je skvělým pomocníkem pro dokonalou hygienu. Veškeré povrchy zejména v koupelně a kuchyni vydenzifikuje a zanechá je perfektně čisté. Praktický mechanický rozprašovač vám zaručuje snadnou manipulaci a přístup i k těžce dostupným místům. Čistič můžete použít na kuchyňské povrchy, obklady, sanitární keramiku, toaletní sedátko, odpadkové koše a další omyvatelné povrchy.
Použití:
Stlačte bezpečnostní pojistku a současně otočte trysku rozprašovače do pracovní polohy. Přípravek nastříkejte rovnoměrně na čištěný povrch, po použití otočte trysku zpátky do polohy stop. Poté nechejte čistič působit po dobu 15 minut pro odstranění bakterií a 60 minut pro odstranění virů. Po uplynutí doby setřete ošetřené místo vlhkým hadříkem.
Objem:
500 ml

Složení:
Dezinfekční látka: chlornan sodný 0,52 g/100 g, Méně než 5 % aniontové povrchově aktivní látky, Bělicí činidla na bázi chlóru (chlornan sodný), Parfum, Limonene, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone

4,8
hodnotilo 9 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Funkce a vlastnosti

Vlastnosti a funkce Dezinfekce, Antibakteriální
Kód:  CIS065
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8710908108419
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB28