Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 2 000 Kč stále doručujeme zdarma!

SOMAT All in 1 Lemon & Lime 100 ks

-46%
Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
549 Kč
329 Kč
272 Kč bez DPH
Při koupi 1 balení 329 Kč/balení
Při koupi 2 a více balení 299 Kč/balení

SOMAT All in 1 Lemon & Lime 100 ks

Vybavili jste si kuchyň myčkou na nádobí a zvažujete, jaké tablety koupit? Pak neváhejte a vyzkoušejte tablety do myčky Somat All in 1 Lemon & Lime 100 ks. Toto výhodné balení obsahuje tablety do myčky, které odstraní připáleniny a veškeré další nepříjemné skvrny již při teplotě 40 °C. Díky vůni citrónu a limety budou nádobí i myčka vždy krásně vonět. Tablety Somat také chrání sklo před jeho korozí, mají funkci soli i leštidla. V jedné tabletě tak najdete vše pro dokonale čisté a lesklé nádobí. Dopřejte si dokonalé mytí bez námahy díky tabletám do myčky Somat All in 1 Lemon & Lime.

Klíčové vlastnosti tablet do myčky Somat All in 1 Lemon & Lime

  • Dokonale umyjí nádobí
  • Účinné již při teplotě 40 °C
  • Vyčistí i ty největší připáleniny
  • Mají funkci soli a leštidla
  • Výborně si poradí s mastnotou
  • Tablety do myčky Somat pečují o sklo
  • V balení 100 kusů tablet

Somat All in 1 Lemon & Lime s 8 funkcemi

Tablety Somat jsou výborné jako mycí prostředek, který zaručí dokonalou čistotu. Tablety do myčky také ochrání sklo před jeho korozí. Výborně bojují se skvrnami do čaje a kávy a mají funkci oplachovače pro zářivý lesk. Funkce soli chrání vaše nádobí před usazeninami vodního kamene. Tablety Somat All in si skvěle poradí se zápachem, působí již při teplotě 40 °C a jsou rychle rozpustné. 

Složení:
5-15 % bělící činidla na bázi kyslíku, fosfonáty, polykarboxyláty, <5 % neiontové povrchové aktivní látky, enzymy, parfém limonene

Použití a skladování:
Tabletu vyjměte z ochranné fólie a vložte do zásobníku v myčce. Balení vždy dobře uzavřete. Skladujte v temnu a chladu. Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby uvedeného na obale.
 

Parametry a specifikace

Dle řady

Dle řady All in 1

Počet kusů

Počet kusů 100 ks
Kód:  MYC185
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  9000101346091
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB8