Obnovit stránku

SOMAT Gold Lemon & Lime 54 ks

-50%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
499 Kč
269 Kč
222 Kč bez DPH
Při koupi 1 balení 269 Kč/balení
Při koupi 2 a více balení 251 Kč/balení

SOMAT Gold Lemon & Lime 54 ks

Vybavili jste si kuchyň myčkou na nádobí a zvažujete, jaké tablety koupit? Pak neváhejte a vyzkoušejte tablety do myčky Somat Gold Lemon & Lime 54 ks. Toto výhodné balení obsahuje tablety do myčky, které odstraní připáleniny a veškeré další nepříjemné skvrny již při teplotě 40 °C. Díky vůni citrónu a limety budou nádobí i myčka vždy krásně vonět. Tablety Somat také chrání sklo před jeho korozí, mají funkci soli i leštidla. Tablety Somat Gold mají vylepšené složení Active 12 s milionem částic, které proniknou opravdu hluboko k nečistotám. Nebude pro ně problém vyčistit například připálené brambory a to bez předmytí. Další novinkou ve složení je Aktivátor odmáčení, který ještě lépe vyčistí čajové a škrobové skvrny. Dopřejte si dokonalé mytí bez námahy díky tabletám do myčky Somat Gold Lemon & Lime.

Klíčové vlastnosti tablet do myčky Somat Gold Lemon & Lime

  • Dokonale umyjí nádobí
  • Účinné již při teplotě 40 °C
  • Vyčistí i ty největší připáleniny
  • Mají funkci soli a leštidla
  • Skvěle čistí skvrny od kávy, čaje a škrobu
  • Vylepšené složení Active 12
  • Výborně si poradí s mastnotou
  • Tablet do myčky Somat pečují o sklo
  • V balení 54 kusů tablet

Somat Gold Lemon Lemon & Lime s 12 funkcemi

Tablety Somat jsou výborné jako mycí prostředek, který zaručí dokonalou čistotu. Tablety do myčky také ochrání sklo před jeho korozí. Výborně bojují se skvrnami do čaje a kávy a mají funkci oplachovače pro zářivý lesk. Funkce soli chrání vaše nádobí před usazeninami vodního kamene. Tablety Somat Gold si skvěle poradí se zápachem, působí již při teplotě 40 °C a jsou rychle rozpustné. Tablety do myčky chrání dekor a zajišťují lesk nerezového nádobí. Dále mají tablety Somat efekt rychlého schnutí a pomáhají odstranit odolné nečistoty bez předmytí.

Složení:
5-15 % bělící činidla na bázi kyslíku, fosfonáty, polykarboxyláty, <5 % neiontové povrchové aktivní látky, enzymy, parfém limonene

Použití a skladování:
Tabletu nerozbalujte a vložte do zásobníku v myčce. Balení vždy dobře uzavřete. Skladujte v temnu a chladu. Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby uvedeného na obale.
 

Parametry a specifikace

Dle řady

Dle řady Gold

Počet kusů

Počet kusů 54 ks
Kód:  MYC181
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  9000101320732
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB22