Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

SONETT Prášek do myčky 1,5 kg

Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
249 Kč
206 Kč bez DPH

SONETT Prášek do myčky 1,5 kg

Eko prášek do myčky SONETT je vhodný pro lidi, kteří chtějí nejen skvěle umyté nádobí, ale myslí i na přírodu. Tento prášek je 100% přírodní a plně odbouratelný. Vaše oči potěší výsledek, až z myčky vyndáte čisté a zářivé nádobí. Efektivně odstraňuje mastné skvrny i zaschlé zbytky jídla a to vše bez zbytečných chemických přísad jako enzymy, fosfáty, tenzidy a agresivní odstraňovače skvrn na bázi chlóru. Prášek do myčky SONETT má jen malé omezení při používání. Je nevhodný na stříbro, olovnatý křišťál a ručně malovaný porcelán. Pro nejlepší výsledek byste měli zároveň používat eko sůl do myčky a tekuté leštidlo

Klíčové vlastnosti eko prášku do myčky SONETT

  • 100% přírodní prášek do myčky SONETT
  • Skvěle umyje nádobí i od mastných skvrn a zaschlých zbytků jídla
  • Neobsahuje chemické přísady jako enzymy, fosfáty, tenzidy a agresivní odstraňovače skvrn na bázi chlóru
  • Eko prášek do myčky SONETT je ve vodě plně odbouratelný
  • Ideální volba pro lidi, kterým záleží na životním prostředí

Jak prášek SONETT docílí skvělých výsledků

Jak je možné, že eko výrobky firmy SONETT odvádí výbornou práci, i když neobsahují chemické přísady? Silikáty, obsažené v mycím prášku, se získávají roztavením písku. Díky své alkalitě jakýkoliv tuk na nádobí zmýdelnatí a ten se snadno rozpustí ve vodě. Veškeré zbytky jídla se snadněji rozmočí a smyjí. Poté nastoupí do práce soda vyráběná z kuchyňské soli a vápna. Ta dokáže tuk rozložit na jemné kapky a dohromady se silikáty ho úplně rozpustí. Na závěr vám prášek do myčky SONETT pomůže změkčit vodu a tím ochránit vaši myčku. Přidaný citrát (vedlejší produkt fermentace při výrobě melasy) poutá vápník z mycí vody a zamezuje jeho usazování ve spotřebiči.

Biologická odbouratelnost

Prací prášek SONETT se během mycího procesu mění v mýdlo. To okamžitě po použití a vypuštění vody z myčky reaguje s odpadní vodou. Tato voda obsahuje vápník a ten zajistí primární odbourání prostředku. Vzniklé vápenaté mýdlo se plně rozloží na oxid uhličitý a vodu. Druhá část odbourávacího procesu je tedy také hotova. Ve vodě už zůstane jen cukrové smáčedlo a deriváty kokosového oleje. Ty původně vznikají z čistě rostlinného původu a tím si zachovávají přirozenou strukturu. O ně se snadno postarají mikroorganismy a mycí prášek SONETT je tak kompletně odbourán. Navíc i celý obal je plně recyklovatelný. 

Poznámka:
Pokud má vaše myčka ruční nastavení změkčovače vody, měl by být nastaven na 8 °dH nad místní tvrdost vody. Například při tvrdosti vody 16 °dH nastavte myčku na 24 °dH.

Složení:
Sodium silicate, sodium citrate, sodium percarbonate, sodium carbonate, sodium metasilicate

5,0
hodnotilo 1 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Hmotnost

Hmotnost 1,5 kg

Typ produktu

Typ produktu Prášek
Kód:  MYC266
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  4007547402300
P-DC1-WEB22