Obnovit stránku

Sunárek Do ručičky mix karton 12× 100 g

5,0
hodnotilo 16 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
cena kvalita
cena kvalita
Skvělá svačinka do kočárku z ovoce a bez přidaného cukru. U dětí má úspěch.
chuť bez přidaného cukru padne do ručičky
Výborné kapsičky. Skvělě chutnají, ušetří mi spoustu práce, když nestíham připravit ovoce a děti je vždy rády vidí.
chuť uzavíratelné víčko snadná konzumace
Tyto kapsičky máme moc rádi všichni! Bereme je s sebou do auta, do batohu na výlety a doma je mají naše holky k dispozici jako svačinu kdykoliv. Jsou chuťové dobré a poměrně výrazné i bez přidaných cukrů apod. Vyhovuje mi i větší objem kapsičky - malinká jí ma nadvakrát a větší stačí jedna k nasycení.
Objem kapsičky složení Chuť Trvanlivost
Vynikající svačinka na doma i na cesty, která spolehlivě zasytí. Chutná výborně a moje dcera ji miluje od první chvíle. Já oceňuji složení bez přidaného cukru a praktický uzávěr, který lze bez problému použít, pokud ji náhodou nedojí ihned. Navíc se dobře konzumuje i menším dětem bez umazání oblečení. Praktický uzávěr Bez přidaného cukru Výborná ovocná chuť
Praktický uzávěr Bez přidaného cukru Výborná ovocná chuť
u nás nejoblíbenější svačina
ideální na cesty
Tyto kapsičky mé děti milují, ačkoli už odrostly "kapsičkovému" věku. Jsou nejenom velmi chutné, ale mají i příjemnou konzistenci, díky níž nevytékají, ani když jsou vzhůru nohama. Děti milují všechny ovocné příchutě, já zase oceňuji složení bez přidaných cukrů.
Chuť Konzistence Lze znovu uzavřít Složení bez přidaných cukrů
100% ovocné kapsičky jsou u mých dětí hitem. Zásadně kupuji jen bez cukru, jako jsou tyto od Sunaru, které jsou přirozeně sladké. Aby byla kapsička sladká bez přídavku cukrů a sladidel, musí být z dozrálého a kvalitního ovoce, takže jde o jasnou volbu. Balení je velmi praktické na cesty, děti z kapsičky uměly "pít" již od malička. Jde o skvělé zpestření jídelníčku, když není sezóna čerstvého ovoce. Bohužel obal nelze vytřídit, takže to je asi jediné mínus, ekologické. Jinak jde o výborný produkt, který doporučuji :-)
Bez cukru a sladidel Přirozeně sladká Skvělé složení
Obal nelze recyklovat
P-DC1-WEB27