Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: Sunárek instantní nápoj heřmánek

U Adélky trochu bojujeme s tím, že během dne nepije. I když jí nabízím vodu často a má hned několik stylových učících lahviček, prostě si nedá. Pak se ke mně ale dostal instantní nápoj od Sunárku. Zvolila jsem heřmánkový, protože heřmánek je jemný a vhodný pro citlivé zažívání. Jak jí chutnal a dokázal pomoci v pitném režimu Adélky?

Příprava instantního heřmánkového nápoje Sunárek

Adélce nápoj moc zachutnal a vypila mi testovací dávku hned během dopoledne. Nápoj jsem připravovala teplý. Granulky nápoje se rozpustily velmi rychle, stačilo párkrát promíchat. Nápoj se může podávat teplý i studený, ale u nás ani nestihl vychladnout, když se ho naše malá ujala. Příprava je jednoduchá, což každá maminka ocení.

Instantní nápoj pro děti Sunárek

Jak instantní nápoj Sunárek obstál?

Líbí se mi, že je nápoj obohacený o vitamín C a vlákninu. Z čeho nemám úplně radost je to, že to obsahuje převážně glukózu. Na druhou stranu, pokud jsou děti zvyklé na sladké pití a vyžadují ho, je instantní nápoj řešením. Jednou za čas jí tedy nápoj ráda připravím, jako doplněk k běžnému pitnému režimu. Když vidí obal, už se na něj těší.

Koláž fotek

Hodnocení:

WEB2