Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: tělová mléka Dove Baby

Tělové mléko je základní výbavou každé maminky. Dostala jsem k dispozici dvě, obě hydratační, jedno určené pro citlivou pokožku dítěte. Jak dopadla v testu?

Tělové mléko Baby Dove Lotion Sensitive Moisture

Pro dny, kdy je pokožka našeho děťátka podrážděná, jsem vybrala tělové mléko Baby Dove Sensitive Moisture. Zaujalo mě zejména to, že bylo v roce 2017 uznáno Národní ekzémovou asociací Seal Acceptance jako výrobek vhodný pro citlivou pokožku s ekzémy. Mléko je možné používat již od narození dítěte.

Dove Baby Sensitive Moisture - ukázka

Tělové mléko Baby Dove Lotion Rich Moisture

Která maminka by nechtěla, aby její děťátko krásně vonělo? Pro porovnání jsme vyzkoušeli také hydratační tělové mléko Baby Dove Rich Moisture s hypoalergenním složením a vyváženým pH. Mléko je jemně parfemováno a je vhodné k použití pro děti již od narození.

Testování dětských tělových mlék Dove Baby

Obě tělová mléka jsou uložena do menšího plastového obalu, který se dobře drží v ruce a bez problému se vejde do každé poličky. Mají hedvábně jemnou konzistenci, která se po nanesení do mých rukou ještě zjemnila a mírně rozpustila. Téměř okamžitě se mléko zahřálo na teplotu přijatelnou pro nanesení na tělo miminka. Krémová textura se krásně roztírá, je vhodná i pro jemnou masáž tělíčka a velmi rychle se do pokožky vstřebává. Po nanesení se pokožka našeho broučka okamžitě zjemnila a zůstala dlouho příjemně vláčná. Velká změna byla vidět zejména na obličeji, na rukách a na zadečku, kde je pokožka nejvíce namáhaná. Tělové mléko Dove Sensitive je bez parfemace, mléko Dove Rich pokožku děťátka jemně provoní miminkovskou vůní.

Dove Baby tělové mléko - test

Obě tělová mléka mě mile překvapila a splnila všechna má očekávání. Mléko Dove Sensitive během pár hodin zcela zklidnilo podrážděnou pokožku na zadečku. Mléko Dove Rich perfektně zvláčnilo pokožku našeho broučka na dlouhou dobu. Jediné, co bych ještě ocenila, je dávkovač, který by usnadnil používání přípravků. Nutno dodat, že také moje ruce jsou nyní krásně jemné a pokožka na nich je znatelně pružnější. Maminky, pokud si chcete péči o vaše miminko po koupání užít, tělové mléko Dove vám mohu jen doporučit!

Koláž fotek

Hodnocení:

WEB4