Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: sprej na vlasy TIGI Catwalk Haute Iron Spray

Vlasy jsou prý korunou krásy. Proto bychom se o ně měli pečlivě starat, a to zejména při fénování a žehlení. V tom nám pomůže TIGI Catwalk Haute Iron Spray. Je určený pro ochranu vlasů před poškozením při žehlení, ale velice dobře poslouží i při jejich fénování.

TIGI Catwalk Haute Iron Spray ochrání vlasy před žárem

Sprej TIGI, zabalený v moderním balení, překvapí zejména svou vůní, ve které se mísí mandarinka s pačuli. Tato vůně vydrží na vlasech velmi dlouho. Sprej se používá na suché vlasy. Ty stačí jemně přestříkat po celé jejich délce a následně vyžehlit žehličkou. Vlasy díky němu zůstávají chráněné před žárem žehličky, ale také lesklejší, krásně hebké na dotek, a dokonce vypadají zdravěji. Žádné vysušené konečky, jako po žehlení bez ochrany.

Sprej na vlasy TIGI Catwalk Haute Iron Spray

Sprej je možné využít i na mokré vlasy. Tam ale samozřejmě už ne na přímé žehlení, ale pouze na vysoušení vlasů fénem. I v tomto případě jsem zaznamenala lehké vyrovnání vlasů. Samozřejmě pro přirozeně vlnité vlasy efekt nebude dostatečný. Nevšimla jsem si ani, že by se mi vlasy po použití TIGI spreje rychleji mastily, což hodnotím jako velké plus.

Celkově jsem s tímto produktem spokojená a doporučuji ho každému, kdo si vlasy žehlí a fénuje. Pro ty, kteří namáhají své vlasy horkem téměř denně či dokonce každý den, je TIGI sprej nezbytností.

 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB24