Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

TOOTHY Launcher - Set sady na bělení zubů a bělících zubních past

1 689 Kč
1 396 Kč bez DPH

TOOTHY Launcher - Set sady na bělení zubů a bělících zubních past


Pravidelně používáte různé bělicí zubní pasty a podobné přípravky, ale stále se vám nedaří dosáhnout viditelnější výsledků? Opakovaně docházet na dentální hygienu není ve vašich silách nebo jsou vaše zuby na ošetření příliš citlivé? Tak přesně pro vás byla zkompletována sada na bělení zubů Launcher od české značky Toothy. Obsahuje spolehlivé a zejména vysoce účinné nástroje, jak se jednoduše a poměrně rychle dopracovat k výrazně bělejšímu a spokojenému úsměvu. V balení naleznete náústek s LED světlem, zásobu bělicích gelů, které vám vydrží na 6denní intenzivní kúru, a navíc ještě bělicí zubní pasty All Day Care. Díky Toothy Launcher se efektivně zbavíte nepříjemného zbarvení vašeho chrupu z pohodlí domova, přírodní cestou a to vše bezbolestně.

Klíčové vlastnosti sady na bělení zubů a bělicích zubních past Toothy - Launcher

 • Pro velice jednoduché a vysoce účinné bělení zubů z pohodlí domova
 • Vhodné pro osoby s intenzivnějším zbarvením zubů z důvodu zvýšené konzumace kávy nebo červeného vína
 • Sada na bělení zubů a bělicích zubních past Toothy Launcher obsahuje náústek s LED světlem, bělicí gely a bělicí zubní pasty All Day Care
 • Balení gelů vystačí na 6denní intenzivní kúru
 • Účinnými látkami gelu jsou PAP, Potassium Nitrate a výtažky z aloe vera či heřmánku
 • UV světlo aktivuje oxidační proces, který zbaví chrup zbarvení, skvrn i bakterií
 • Proces bělení je bezbolestný a nezpůsobuje zvýšenou citlivost zubů
 • Stačí 10 minut denně a první výsledky můžete pozorovat již po několika dnech
 • Bělicí pasty Toothy All Day Care jsou určeny pro ranní a večerní čištění zubů
 • Ranní pasta dezinfikuje a díky karnaubskému vosku chrání zuby po celý den
 • Večerní pasta odstraní nečistoty, zuby opravuje a bělí
 • Obsahují nízké množství sulfátů a parabenů
 • Jsou obohaceny o 5 pro zuby nezbytných vitamínů a minerálů
 • Sada na bělení zubů a bělicí zubní pasty Toothy Launcher vám přinesou spokojený a zářivý úsměv

Na tuty bělejší zuby s Toothy Launcher

V bělicí sadě Toothy Launcher s 6denní intenzivní kúrou na vás čeká náústek s LED světlem a aplikátory se speciálním bělicím gelem. Ten neobsahuje peroxid vodíku, ale naopak v něm najdete výtažky z rostlin a jiné k vašim zubům citlivé a jemné látky, jako je aloe vera nebo heřmánek lékařský. Hlavními účinnými látkami pak jsou PAP a Potassium Nitrate. Naneste gel na náústek a aktivujte jeho oxidační účinky UV světlem. Samotný proces bělení je tak zcela bezbolestný a nezpůsobuje zvýšenou citlivost zubů. Stačí pouze 10 minut denně a váš chrup bude o několik odstínů bělejší a bez nevzhledných skvrn. První výsledky můžete pozorovat již po několika dnech používání sady na bělení zubů Toothy Launcher .

Ranní a večerní zubní pasta Toothy

Věnujte speciální péči vašim zubům v závislosti na denní době. Jistě si uvědomujete, stejně jako značka Toothy, že váš chrup vyžaduje jinou ochranu na náročný den a odlišnou na odpočinek v noci. Proto vám přináší unikátní kombinaci dvou zubních past All Day Care pro ochranu vašich zubů během dne a opravu a bělení během noci. Ranní pasta vaši ústní dutinu kompletně vydezinfikuje a za pomoci karnaubského vosku vytvoří na zubech ochranný film s celodenním účinkem. Naproti tomu večerní zubní pasta vás zbaví všech nečistot, obsažený bentonitový jíl sklovinu opraví a aktivní uhlí společně s hydroxyapatitem zajistí viditelný bělicí efekt. Obě pasty Toothy All Day Care vynikají nízkým obsahem parabenů a sulfátů. Každá je rovněž obohacena o tři unikátní účinné látky a pět pro zuby nezbytných minerálů a vitamínů.

Doporučené používání sady na bělení zubů:
Bělení provádějte 6 po sobě jdoucích dní, ideálně po večerní ústní hygieně před spaním, vždy 10 minut. Pro udržení vysoké bělosti vždy po několika týdnech, dle potřeby, proces zopakujte.

Účinné látky pasty za zuby:
Ranní: karnaubský vosk, kokosový olej a aloe vera
Večerní: aktivní uhlí, bentonitový jíl a hydroxyapatit

Složení pasty na zuby:
Ranní:
Sorbitol, voda, SLS, propylenglykol, oxid křemičitý, kokosový olej, celulózová guma, xanthanová guma, TSPP, mentol, sacharin, metylparaben, propylparaben, MFP, karnaubský vosk, aloe vera
Večerní:
Sorbitol, karboxymethylcelulóza, SLS, hydratovaný oxid křemičitý, uhlík, polyethylenglykol, hydroxid sodný, sacharin, máta, hydroxyapatit, methylparaben, voda, aktivní uhlí, bentonitový jíl

Parametry a specifikace

Kód:  ZUB1223
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  726667490779
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB07