Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

TOOTHY Pro - Sada na bělení zubů - 12 dní

1 989 Kč
1 644 Kč bez DPH

TOOTHY Pro - Sada na bělení zubů - 12 dní


Pravidelně používáte různé bělicí zubní pasty a podobné přípravky, ale stále se vám nedaří dosáhnout viditelnější výsledků? Opakovaně docházet na dentální hygienu není ve vašich silách nebo jsou vaše zuby na ošetření příliš citlivé? Tak přesně pro vás byla zkompletována sada na bělení zubů Pro od české značky Toothy. Obsahuje spolehlivé a zejména vysoce účinné nástroje, jak se jednoduše a poměrně rychle dopracovat k výrazně bělejšímu a spokojenému úsměvu. V balení naleznete náústek s LED světlem a zásobu bělicích gelů, které vám vydrží na 12denní intenzivní kúru. Díky Toothy Pro se efektivně zbavíte nepříjemného zbarvení vašeho chrupu z pohodlí domova, přírodní cestou a to vše bezbolestně.

Klíčové vlastnosti sady na bělení zubů Toothy Pro

  • Pro velice jednoduché a vysoce účinné bělení zubů z pohodlí domova
  • Vhodné pro osoby s intenzivnějším zbarvením zubů z důvodu zvýšené konzumace kávy nebo červeného vína
  • Sada na bělení zubů Toothy Pro obsahuje náústek s LED světlem a bělicí gely
  • Balení vystačí na 12denní intenzivní kúru
  • Účinnými látkami gelu jsou PAP, Potassium Nitrate a výtažky z aloe vera či heřmánku
  • UV světlo aktivuje oxidační proces, který zbaví chrup zbarvení, skvrn i bakterií
  • Proces bělení je bezbolestný a nezpůsobuje zvýšenou citlivost zubů
  • Stačí 10 minut denně a první výsledky můžete pozorovat již po několika dnech
  • Bělící sada na zuby Toothy Pro vám přinese spokojený a zářivý úsměv

Na tuty bělejší zuby s Toothy Pro

V bělicí sadě Toothy Pro s 12denní intenzivní kúrou na vás čeká náústek s LED světlem a aplikátory se speciálním bělicím gelem. Ten neobsahuje peroxid vodíku, ale naopak v něm najdete výtažky z rostlin a jiné k vašim zubům citlivé a jemné látky, jako je aloe vera nebo heřmánek lékařský. Hlavními účinnými látkami pak jsou PAP a Potassium Nitrate. Naneste gel na náústek a aktivujte jeho oxidační účinky UV světlem. Samotný proces bělení je tak zcela bezbolestný a nezpůsobuje zvýšenou citlivost zubů. Stačí pouze 10 minut denně a váš chrup bude o několik odstínů bělejší a bez nevzhledných skvrn. První výsledky můžete pozorovat již po několika dnech používání sady na bělení zubů Toothy Pro.

Doporučené používání:
Bělení provádějte 12 po sobě jdoucích dní, ideálně po večerní ústní hygieně před spaním, vždy 10 minut. Pro udržení vysoké bělosti vždy po několika týdnech, dle potřeby, proces zopakujte.

Parametry a specifikace

Kód:  ZUB1219
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  726667490663
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB17