Alza Benefit slevy - Solid Antiperspirants
Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací
All from 28
BOROTALCO Original Unique Scent of Borotalco Deo Stick 40 ml
from
93,-
273 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men, stick, fresh, protective, long-lasting, volume: 40 ml - from 273 Kč/100 ml
REXONA Men Antiperspirant stick Fresh& Power 50 ml
from
88,-
208 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, stick,, protective and refreshing, does not stain and for everyday use, 50 ml volume - from 208 Kč/100 ml
REXONA Men Cobalt Dry solid antiperspirant for men 50 ml
from
76,-
178 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, stick, bylinná fragrance, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, Quick-Drying and for everyday use, 50 ml volume - from 178 Kč/100 ml
Rexona Aloe Vera solid antiperspirant 40ml
from
67,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, stick,, cooling, protective and refreshing, does not stain and for everyday use, 40 ml volume - from 198 Kč/100 ml
REXONA Men Extreme Fresh 50 ml
from
100,-
74 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, stick,, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, 150 ml volume - from 74 Kč/100 ml
NIVEA MEN Stick AP Fresh Kick 50 ml
Great price
99,-
Save 20,-
198 Kč/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, Quick-Drying and travel, volume: 50 ml - 198 Kč/100 ml
REXONA Invisible Black+White Solid Antiperspirant 40 ml
from
67,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, stick,, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, 40 ml volume - from 198 Kč/100 ml
AXE Jungle Fresh 50 ml
Amazing Deal
95,-
190 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, stick,, moisturising and protective, does not stain, long-lasting, travel and against odor, 50 ml volume - 190 Kč/100 ml
REXONA Sexy Bouquet antiperspirant 40 ml
from
67,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, stick,, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, 40 ml volume - from 198 Kč/100 ml
LADY SPEED STICK Gel 24/7 Invisible 65 g
from
89,-
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, stick,, cleaning and refreshing, against odor, weight: 65 g
NIVEA MEN Stick AP Deep 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, Quick-Drying, travel and for everyday use, volume: 50 ml -...
NIVEA MEN Stick AP B&W Invisible Original 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, Quick-Drying and for everyday use, volume: 50 ml -...
REXONA Invisible B&W 50 ml
from
80,-
178 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, stick,, protective and refreshing, long-lasting and for everyday use, 50 ml volume - from 178 Kč/100 ml
NIVEA Stick AP B&W Silky Smooth 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting and Quick-Drying, volume: 50 ml - 198 Kč/100 ml
NIVEA MEN Stick AP B&W Invisible Fresh 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, Quick-Drying, travel and for everyday use, volume: 50 ml -...
NIVEA MEN Derma Control Clinical 50 ml
from
89,-
222 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for men, stick,, nourishing, does not stain, Quick-Drying and travel, 50 ml volume - from 222 Kč/100 ml
REXONA Invisible Aqua 40 ml
76,-
190 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick,, protective, does not stain, long-lasting and against odor, volume: 40 ml - 190 Kč/100 ml
REXONA Invisible Pure 50 ml
73,-
146 Kč/100 ml
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick,, protective, does not stain, long-lasting and against odor, volume: 50 ml - 146 Kč/100 ml
AXE Dark Temptation 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for men, stick, woody, refreshing, does not stain, long-lasting, travel and against odor, volume: 50 ml - 198 Kč/100 ml
NIVEA Stick AP B&W Invisible Clear 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting and Quick-Drying, volume: 50 ml - 198 Kč/100 ml
REXONA Advanced Protection Bright Bouquet 50 ml
93,-
186 Kč/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick,, protective, long-lasting and against odor, volume: 50 ml - 186 Kč/100 ml
NIVEA Stick AP Pearl&Beauty 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, stick, fresh, antibacterial, moisturising, protective and refreshing, does not stain, long-lasting and Quick-Drying, volume: 50 ml - 198 Kč/100 ml
NIVEA Solid AP Derma Clinical Comfort 50 ml
from
103,-
258 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for both women and men, stick,, protective and refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, 50 ml volume - from 258 Kč/100 ml
NIVEA Stick AP Derma Control Defend 50 ml
99,-
198 Kč/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for both women and men, stick,, antibacterial, protective and softening, long-lasting, against odor and for everyday use, 50 ml volume - 198 Kč/100 ml