Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: TWISTSHAKE miska

Naší domácností prošla už kvanta dětského nádobí, jenže většinou až po koupi jsem zjistila, že něco nejde dávat do mikrovlnky, něco do myčky, na některých plastech zůstávají i po umytí skvrny a z něčeho se rychle obouchají obrázky. Postupem času jsem proto začala preferovat jednoduché nádobí bez motivů, na jehož údržbu si nebudu muset pořizovat manuál. Přesně to splňuje i novinka v našem šuplíku s dětským nádobím – miska Twistshake, která je navíc opatřena praktickým víkem.

Růžová miska TWISTSHAKE

Miska Twistshake je promyšlená do posledního detailu

Na první pohled mě potěší krásná pastelově růžová barva misky, díky níž je jasné, že tento kousek připadne dcerce. Objem misky je 520 ml, takže není ani velká, ani malá, má zkrátka ideální velikost. Miska je vyrobena z na omak měkčího a hladkého plastu, za což jsem ráda, protože nádobí z tvrdých plastů se mi příliš neosvědčilo.

Tato miska má praktické víko, které zabraňuje vylití obsahu a můžete ji díky němu brát s sebou i na cesty. Dalším úkolem víka je ale stohování – jelikož je miska kompatibilní s ostatními výrobky Twistshake, na její víčko můžete připevnit další misku či talíř. Spodní část misky je zase vybavena výřezy, pomocí nichž ji snadno upevníte na podložku Twistshake.

Miska TWISTSHAKEMiska TWISTSHAKE

Jak se miska Twistshake osvědčila?

Po pár dnech používání musím říct, že tato miska se zařadila mezi mé nejoblíbenější kusy dětského nádobí. Díky víku ji s sebou beru i ven a pokud je zrovna čistá, vždy po ní při přípravě jídla pro dceru sáhnu. Misku lze mýt v myčce a můžete ji dávat i do mikrovlnné trouby. I když z ní dcera jedla už i rajskou, po které na plastových věcech často zůstávají po umytí skvrny, na tomto materiálu žádné stopy nezůstaly a neulpívá na něm ani zápach.

Tuto misku používám jak s podložkou Twistshake, tak i samotnou. Materiál, z něhož je spodek misky tvořen, je neklouzavý, takže i bez podložky nebo jiného prostírání miska dceři neklouže ani po skleněném jídelním stole. Já jsem s miskou maximálně spokojená a až budu příště potřebovat dokoupit dětské nádobí, rozhodně sáhnu po tom od značky Twistshake.

 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB19