Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: učicí hrnek TWISTSHAKE

Náš chlapeček roste jako z vody. A protože na lahvičku už je velký, začali jsme pokukovat po učicím hrnku. Ten by ho měl naučit pít z „dospělé“ skleničky jednoduše a bez nehod. Narazili jsme na učicí hrnek TWISTSHAKE, který má navíc zabudovaný mixér na ovoce a zeleninu.

Učicí hrneček TWISTSHAKE

Učicí hrnek TWISTSHAKE pro miminka od 4 měsíců

Na učicím hrnu TWISTSHAKE oceňuji hezký design i praktičnost. Hrnek se dobře čistí a udržuje. Oproti obyčejným učicím hrnkům je pítko z měkké, ale zároveň i odolné gumy, a ne z tvrdého plastu. Dítěti se z něj dobře pije a „necinká“ mu o zoubky. Krytka na pítko drží velmi dobře. Proto se nestane, že by nechtěně spadla a pítko se zašpinilo. Díky praktickým úchytům / uchům hrnku dítě dobře natrénuje držení a dokáže pít úplně samo.

Učicí hrnek TWISTSHAKEUčicí hrnek TWISTSHAKE

Mixér v učicím hrnku TWISTSHAKE

Velmi mě nadchl mixér na ovoce se sítkem, který je jeho součástí. S jeho pomocí mohu dítěti připravit čerstvé domácí nápoje s příchutí ovoce a zeleniny. Sítko před ústím hrnku zároveň zabraňuje tomu, aby ingredience ucpaly pítko nebo miminku zaskočily.

Hrnek je k dostání v několika barvách, neteče, je ideální na cesty a malý je s ním naprosto spokojený. Proto se okamžitě stal naší povinnou výbavou.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB28