Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: vlhčené ubrousky Hipp Babysanft

Jelikož vlhčené ubrousky používám nejenom při přebalování, ale i na otírání nečistot z kůže při venkovních radovánkách, je právě šetrné složení tím nejdůležitějším aspektem výběru. Vlhčené ubrousky Hipp jsem mohla vyzkoušet bez sebemenších obav. Jsou totiž dermatologicky testované, mají neutrální hodnotu pH a mohou se pyšnit i certifikací Vegan friendly.

Provedení vlhčených ubrousků Hipp Babysanft  

Vlhčených ubrousků v balíčku najdete 56, což sice není moc, ale balení si tak může zachovat kompaktní rozměry, které oceňuji hlavně na cestách. Ubrousky Hipp Babysanft jsou vybaveny klasickým samolepicím zavíráním, které dobře funguje i po několika dnech používání. Po otevření mě hned potěšila lehká jemná vůně typická pro kosmetické přípravky Hipp, kterou jsem si totiž v posledních měsících velmi oblíbila. Samotný ubrousek má ideální rozměr, není ani moc velký, ani příliš malý. 

Vlhčené ubrousky Hipp Babysanft
Čistící vlhčené ubrousky Hipp Babysanft

Jaké jsou čistící ubrousky Hipp Babysanft?

Hned po prvním použití jsem věděla, že jsou to jedny z nejlepších ubrousků, co jsem kdy zkusila. Důvodů, proč si je oblíbit, je hned několik. Kromě výše zmíněné vůně hraje velkou roli i jejich šetrnost. Dcera má pokožku velmi citlivou a suchou a když jí musím vlhčeným ubrouskem otřít pusinku, s chutí se do něj zakousne :). V tomto ohledu tedy ubrousky obstály na výbornou, žádné podráždění pokožky se nekonalo. Dalším velkým plusem je fakt, že ubrousky vůbec nepění, a přesto jsou vlhké tak akorát. V neposlední řadě stojí za pochvalu jejich pevnost a výjimečná jemnost, díky níž jsou na dotek opravdu velmi příjemné. 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB13