Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: vůně do skříně COCCOLINO Frutti Rossi

Maminka mě naučila do šatních skříní dávat voňavá mýdla za účelem provonění celého šatního prostoru. Ačkoliv tato stará metoda stále dobře funguje, občas se jeví jako trochu nepraktická. Obzvlášť pokud 80 % vašeho šatníku tvoří oblečení tmavé barvy. Často se mi stalo, že jsem měla na tmavých kalhotách zbytky mýdla. Mýdla se totiž po čase začala drolit a čas od času ze skříně při neopatrné manipulaci vypadla. Hledala jsem tedy jinou cestu, jak docílit voňavého prádla i po delší době ve skříni. Na e-shopu jsem objevila novinku od značky COCCOLINO - COCCOLINO Frutti Rossi vůně do skříně 3 ks. Balení se třemi sáčky slibovalo provonění šatní skříně po dobu několika týdnů.

Jak se osvědčila vůně do skříně Coccolino Frutti Rossi?

Je třeba nejprve voňavé pytlíčky vyjmout ještě z ochranného balení. Vonící sáčky jsou samostatně baleny do plastikových sáčků, což zabraňuje úniku aroma. Aroma je příjemně ovocné a svěží. Poté se stačí pouze rozhodnout, zda voňavé pytlíčky budete mít volně umístěné mezi oblečením v šuplíku či na poličce, nebo si je zavěsíte na ramínko. Právě možnost zavěšení mě velmi potěšila. Každý pytlíček má na jedné straně otvor na zavěšení. Umístila jsem na jednou dva sáčky do šatní skříně. Jeden mezi oblečení na poličku a druhý jsem zavěsila na ramínko do středu skříně.

Vůně do skříně  Coccolino Fruit RossiVůni jsem po několika prvních otevřeních cítila intenzivně. Po dvou týdnech jsem ji téměř necítila. Možná je to tím, že jsem si na ni zvykla nebo prostě sáčky tzv. vyvoněly. Oblečení ale provoněné nebylo. Nicméně je to alternativa k tuhým mýdlům. Oblečení vám to nezašpiní a chvíli to prostor ve skříni provoní. Více se hodí do menších uzavřených prostor. 

 

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB27