Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vyzkoušeli jsme pro vás: WC blok Bref Blue Aktiv Eucalyptus

Čistá a voňavá toaleta je vizitka každé domácnosti. Používání kvalitního WC bloku je na toaletní míse vždy znát. Nejen, že má za úkol záchod provonět, ale také ho při každém splachování čistit a zamezit vodnímu kameni. Přípravků na toaletní mísu je nespočet. Bohužel mám zkušenost, že některé vytékají, jiné nevoní zrovna příjemně nebo vydrží jen pár dní. Tentokrát jsem vyzkoušela Bref Blue Aktiv Eucalyptus. A jak obstál?

Moje zkušenost s Blue Aktiv Eucalyptus

Balení obsahuje hned tři kusy. Jeden WC blok je tvořen čtyřmi účinnými kuličkami v plastovém držáku/nosiči. WC blok se klasicky zavěšuje za hranu záchodové mísy v místě největšího proudu vody. Po spláchnutí středně pění a vodu v míse zabarvuje na modro. Vůně mi vyhovuje. Toaleta po něm voní hezky a jemně. Při používání WC bloku Bref Blue Aktiv Eucalyptus není třeba tak často používat další WC čistič, což oceňuji. 

A jak Bref Blue Aktiv Eucalyptus hodnotím?

Bref Blue Aktiv Eucalyptus plní to, co jsem od něj očekávala. Je to klasický WC blok, který příjemně voní po eukalyptu a udrží vaši toaletu čistou a bez vodního kamene. Při běžné frekvenci splachování vydrží přibližně měsíc. V jednom balení najdete 3 ks, takže na něj nemusíte myslet při psaní každého nákupního seznamu. Cena je přijatelná a účinek tomu odpovídající.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB29