Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 2 000 Kč stále doručujeme zdarma!

WINNI´S Lavatrice 5 l (100 praní)

4,9
hodnotilo 28 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Uděláte něco pro přírodu. Pere dobře, nepozoruji rozdíl proti Arielu, který jsem používal předtím. Prádlo příjemně (decentně) voní...aviváž už dávno nepoužívám (to byl začátek mého ekotažení :-) ), jen trochu octa místo ní, tj. vůni opravdu zajišťuje prášek. Cena za praní cca 4.5 Kč je v podstatě téměř srovnatelné s Arielem apod. Při nějakých 15 pračkách měsíčně zaplatíte cca o 10 Kč navíc proti těm "neEKO", to není zas tak hrozné ne. No a kdyby mi nikdo neřekl který prášek je ten "ekologičtější", tak na základě vypraného prádla a vůně vezmu tenhle oproti Arielu.
Krásná levandulová vůně, vydrží i po sušení v sušičce. Zdá se, že vůně oblečení působí i proti klíšťatům Pere samozřejmě dobře, i dětské prádlo, zvládne běžné skvrny (kromě zaschlé čokoládové zmrzliny). Používám i pro miminko.
Jediný zápor je, že je občas vyprodaný.
Maximální spokojenost, vyprané perfektně a prádlo voní i po týdnech ve skříni. Navíc je šetrný k pokožce i přírodě.
Úžasně voní, není ani třeba aviváž Dobře vypere i při nízkých teplotách
Menší výběr - chybí např. na bílé prádlo
vyprate pradlo je nielen ciste ale aj vonave bez avivaze
ekologické, perfektně funguje
0
Prací gel krásně pere a navíc i super voní. Doporučuji!
Dobře pere Stačí malé dávky krásně voní
Přešla jsem na eko drogerii již před 2 lety a již si nedokážu představit návrat zpět k "chemii". Kromě toho, že děláte dobrou věc pro přírodu, tak prospějete i svému zdraví - přípravky naprosto nedráždí pokožku! Dlouho jsem měla vyrážky, a po přechodu na eko kosmetiku a drogerii, již nemám žádné problémy. Doporučuji kromě toho i eko gely na mytí nádobí, tablety do myčky, sprchové gely, atd. Opravdu velmi doporučuji!
Dlouho vydrží Velmi pěkně (decentně) voní Nedráždí nijak pokožku - velmi vhodný pro alergiky se sklony k atopickému ekzému Oproti chemickým přípravkům - není ani tak dražší
dobře pere
nejsou
Bezfosfátový výrobek, kdo používá čističku odpadních vod s pískovým filtrem, filtr se nezanáší.
pere výborně, dávkování opravdu stačí podle návodu, příjemně nevtíravě voní, je to jiná kvalita než běžné prací prostředky z drogerie
vyšší cena, není v menším balení, do kterého bych si pak mohla z většího balení odlít, na uskladnění a nalévání je 5l balení hodně těžké
Uděláte něco pro přírodu. Pere dobře, nepozoruji rozdíl proti Arielu, který jsem používal předtím. Prádlo příjemně (decentně) voní...aviváž už dávno nepoužívám (to byl začátek mého ekotažení :-) ), jen trochu octa místo ní, tj. vůni opravdu zajišťuje prášek. Cena za praní cca 4.5 Kč je v podstatě téměř srovnatelné s Arielem apod. Při nějakých 15 pračkách měsíčně zaplatíte cca o 10 Kč navíc proti těm "neEKO", to není zas tak hrozné. No a kdyby mi nikdo neřekl který prášek je ten "ekologičtější", tak na základě vypraného prádla a vůně vezmu tenhle oproti Arielu.
WEB18