Obnovit stránku

Prodloužili jsme pro vás otevírací dobu našich prodejen, abyste mohli dárky letos nakoupit v klidu a bez stresu.

WOOLITE DARK Keratin XL 2in1 35 ks

-50%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
360 Kč
180 Kč
149 Kč bez DPH

WOOLITE DARK Keratin XL 2in1 35 ks

Gelové kapsle na praní Woolite Black, Darks, Denim XL 35 ks je prací prostředek určený na tmavé prádlo. Díky speciální dvojité formuli účinně pere, dobře odstraňuje skvrny, díky obsahu keratinu chrání strukturu vláken a pečuje o černé, tmavé a džínové oblečení. Zároveň zabrání nechtěnému obarvení prádla, blednutí barev a změně tvaru oblečení. Navíc vlákna zjemňuje a působí nemačkavým efektem bez nutnosti použití aviváže. Jeho použití je rychlé a jednoduché. Obsahuje speciální složku, která neutralizuje barvu uvolněnou z textilií. Nemusíte se tak bát vzájemného obarvení kontrastních barev. I přes to je jeho složení šetrné k prádlu i pokožce.

Klíčové vlastnosti kapslí na praní Black, Darks, Denim XL 35 ks

  • Gelové kapsle na praní Black, Darks, Denim XL 35 ks
  • Prací prostředek určený na tmavé
  • Díky obsahu keratinu chrání strukturu vláken a pečuje o černé, tmavé a džínové oblečení
  • Zabraňuje nechtěnému obarvení prádla, blednutí barev a změně tvaru oblečení
  • Zjemňuje a působí nemačkavým efektem bez nutnosti použití aviváže
  • Speciální složka neutralizuje barvu uvolněnou z textilií
  • Příjemná a svěží vůně

Použití:
Prací kapsli vložte přímo do bubnu pračky. Následně zvolte prací program a zapněte pračku. Zároveň vždy pozorně čtěte informace na etiketách oblečení i jiných textilií a respektujte je. Kapsle se dotýkejte pouze suchýma rukama. Po vyjmutí kapsle sáček dobře uzavřete.
Dávkování:
Pro všechny stupně tvrdosti vody: 1 kapsle = 1 praní. Množství prádla > 5 kg: použijte 2 kapsle při středním znečištění a středně tvrdé nebo tvrdé vodě.
Složení:
15 % nebo více, avšak méně než 30 % aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, 5 % nebo více, avšak méně než 15 % mýdlo, méně než 5 % fosfonáty, benzisothiazolinone, enzymy, parfém, butylphenyl methylpropional, benzyl salicylate, citronellol, coumarin, linalool
Bezpečnostní pokyny:
Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte pouze v původním obalu. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte Toxikologické informační středisko nebo lékaře. Při požití: Okamžitě volejte Toxikologické informační středisko nebo lékaře. Nevyvolávejte zvracení. Odstraňte obsah i obal v souladu se všemi místními, regionálními, národními a mezinárodními nařízeními. Obsahuje linalol. Může vyvolat alergickou reakci. Kapsle nepropichujte, neroztrhávejte nebo nerozřezávejte.

4,2
hodnotilo 6 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Použití

Typ prádla Na černé prádlo
Vlastnosti Zachování intenzity barvy, Ochrana před ztrátou tvaru

Počet kusů

Počet kusů 35 ks
Kód:  PPR454
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  5900627076974
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB27