Obnovit stránku

WOOLITE PRO-CARE XL 2in1 35 ks

-50%
360 Kč
180 Kč
149 Kč bez DPH

WOOLITE PRO-CARE XL 2in1 35 ks

Gelové kapsle na praní Woolite Pro-Care XL 35 ks je prací prostředek určený na jemné prádlo. Díky speciální dvojité formuli účinně pere, dobře odstraňuje skvrny, díky obsahu keratinu chrání strukturu vláken a pečuje o choulostivé materiály. Zároveň zabrání nechtěnému obarvení prádla, blednutí barev a změně tvaru oblečení. Navíc vlákna zjemňuje a působí nemačkavým efektem bez nutnosti použití aviváže. Jeho použití je rychlé a jednoduché. Vy se tak můžete spolehnout, že vaše oblíbené modely budou vypadat déle jako nové a navíc budou příjemně a svěže vonět.

Klíčové vlastnosti kapslí na praní Woolite Pro-Care XL 35 ks

  • Gelové kapsle na praní Woolite Pro-Care XL 35 ks
  • Prací prostředek určený na jemné prádlo
  • Díky obsahu keratinu chrání strukturu vláken a pečuje o choulostivé materiály
  • Zabraňuje nechtěnému obarvení prádla, blednutí barev a změně tvaru oblečení
  • Zjemňuje a působí nemačkavým efektem bez nutnosti použití aviváže
  • Příjemná a svěží vůně

Použití:
Prací kapsli vložte přímo do bubnu pračky. Následně zvolte prací program a zapněte pračku. Zároveň vždy pozorně čtěte informace na etiketách oblečení i jiných textilií a respektujte je. Kapsle se dotýkejte pouze suchýma rukama. Po vyjmutí kapsle sáček dobře uzavřete.
Dávkování:
Pro všechny stupně tvrdosti vody: 1 kapsle = 1 praní. Množství prádla > 5 kg: použijte 2 kapsle při středním znečištění a středně tvrdé nebo tvrdé vodě.
Složení:
15 % nebo více, avšak méně než 30 % aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, 5 % nebo více, avšak méně než 15 % mýdlo, méně než 5 % fosfonáty, benzisothiazolinone, enzymy, parfém, butylphenyl methylpropional, benzyl salicylate, citronellol, coumarin, linalool
Bezpečnostní pokyny:
Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte pouze v původním obalu. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte Toxikologické informační středisko nebo lékaře. Při požití: Okamžitě volejte Toxikologické informační středisko nebo lékaře. Nevyvolávejte zvracení. Odstraňte obsah i obal v souladu se všemi místními, regionálními, národními a mezinárodními nařízeními. Obsahuje linalol. Může vyvolat alergickou reakci. Kapsle nepropichujte, neroztrhávejte nebo nerozřezávejte.

4,3
hodnotilo 7 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Počet praní

Počet praní 35

Použití

Typ prádla Na jemné prádlo
Vlastnosti Zachování intenzity barvy, Ochrana před ztrátou tvaru

Počet kusů

Počet kusů 35 ks
Kód:  PPR455
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  5900627076981
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB4