Obnovit stránku

TIERRA VERDE Prášek do myčky 5 kg

719,-

TIERRA VERDE Prášek do myčky 5 kg

Pokud se zajímáte o šetrnost k životnímu prostředí a preferujete ekologické prostředky, vyzkoušejte Eko prášek TIERRA VERDE pro mytí znečištěného nádobí v myčce. Tento prášek je vyroben z biologicky odbouratelných složek. Základ prostředku tvoří perkarbonát sodný, který efektivně odstraní mastné skvrny i zaschlé zbytky od jídla a usazeniny z kofeinových nápojů. K výrobě Eko prášku TIERRA VERDE nebyly použity ropné deriváty, chlór, enzymy, syntetická parfemace ani barviva. Je vhodný pro všechny typy domácích myček na nádobí.

Klíčové vlastnosti prášku do myčky TIERRA VERDE 5 kg

  • Eko prášek TIERRA VERDE z biologicky odbouratelných složek je šetrný k životnímu prostředí
  • Je určen pro mytí znečištěného nádobí v myčce
  • Základ tvoří perkarbonát sodný, který efektivně odstraňuje mastné skvrny i zaschlé zbytky od jídla a usazeniny
  • Prášek do myčky TIERRA VERDE neobsahuje ropné deriváty, chlór, enzymy, syntetickou parfemaci ani barviva
  • Vhodný pro všechny typy domácích myček na nádobí.

Použití:
Do zásobníku na mycí prostředek nasypeme 1 vrchovatou lžíci prášku (cca 20 g) nebo dávkujeme dle velikosti myčky a zásobníku. Pro dokonalý výsledek mytí doporučujeme použít sůl do myčky a leštidlo - oplach do myčky. Dávkování soli a leštidla nastavte dle návodu k vaší myčce a tvrdosti vody. Při silně znečištěném nádobí přidejte lžíci bělicího prášku PUER. Účinky zesílí i BIKA - jedlá soda, která zároveň zbaví myčku případného zápachu.

Složení:
15-30% perkarbonát sodný (bělicí činidla na bázi kyslíku), silikáty (metakřemičitan disodný pentahydrát), citronan sodný, prací soda (uhličitan sodný); 5-15% soda bikarbona; < 5 %neionický tenzid rostlinného původu, < 5% anionický tenzid.

Varování:
Může zesílit požár; oxidant. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nevdechujte prach. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle.
PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.


Parametry a specifikace

XXL balení

XXL balení ANO

Určení

Určení Do kuchyně

Hmotnost

Hmotnost 5 kg

Typ produktu

Typ produktu Prášek
Kód:  MYC285
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8594165007421
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB03