Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Otestováno maminkami: žínka na mytí a zvířátko do vany Calypso

Žínek jsme vystřídali už desítky. Na mytí malých miminek jsem z hygienických důvodů používala žínky, které šly vyprat a vyžehlit. Když děti povyrostly, přišel čas na veselé žínky, které jim koupání zpříjemní a s nimiž si mohou ve vodě i hrát. Tentokrát do naší koupelny přibyl veselý růžový králíček a fialová chobotnička. Jak se dětem tyto žínky Calypso líbí? A jsem s nimi spokojená i já?

Calypso Animal Junior Gloves Králíček

Už na první pohled potěší mycí králíček roztomilým designem. Tato houbička svým zpracováním připomíná maňáska, takže když ji máte nasazenou na ruce, můžete hýbat jeho packami a hlavou. Toto děti pobavilo a z mydlení vzniklo pomalu loutkové divadlo. Žínka je vyrobena z příjemného jemného froté materiálu a velmi oceňuji, že ji lze prát v pračce. Po měsíci používání a několika vypráních navíc stále drží barvu i tvar, takže ji určitě nebudu muset měnit po pár týdnech tak, jako většinu houbiček, které jsem na mytí dětí zatím měla.

Calypso houbička
Calypso králíček

Calypso Junior Animal Chobotnička

Chobotnička je opravdu vesele vyvedená a děti na první pohled nadchla více než králíček (tedy do doby, než zjistili, že králíčka lze nasadit na ruku). Hned po vyndání z obalu ale této hračce nenechavá dcerka utrhla poutko na zavěšení, takže to by rozhodně mělo být pevnější. Materiál, z něhož je chobotnička vyrobena, je také velmi příjemný a rychle schne, což je určitě velké plus. Stejně jako žínku, i tuto hračku můžete prát v pračce.

Koláž fotek

Hodnocení:

P-DC1-WEB29