Obnovit stránku

Maxxo INFRA DRY+

-6%
5 999 Kč
5 657 Kč
4 675 Kč bez DPH

Maxxo INFRA DRY+

Čím dál více se stávají hitem sušené potraviny. Nezůstaňte ani vy pozadu a pořiďte si infračervenou sušičku ovoce Maxxo INFRA DRY+, která se postará, aby si potraviny zachovaly barvu, chuť a tělu prospěšné látky. Sušička je vybavena pěti pláty, na kterých připravíte rovnoměrně a šetrně usušenou zeleninu, ovoce, houby či maso. Doba sušení se vám zobrazí na přehledném displeji. Maxxo INFRA DRY+ je vybavena funkcí automatického vypnutí a disponuje velmi tichým provozem. Infračervené světlo lze také jednoduše vypnout a sušit pomocí horkého vzduchu. 


Klíčové vlastnosti sušičky ovoce Maxxo INFRA DRY+

 • Funkce automatického vypnutí
 • Potraviny se suší velmi rychle
 • Výkonná sušička Maxxo INFRA DRY+ vám nabídne až dvakrát rychlejší usušení potravin
 • Potraviny si zachovávají veškeré tělu prospěšné látky, barvu i chuť
 • Sušička Maxxo INFRA DRY+ využívá k sušení infračervené záření
 • 5 plně automatických programů
 • Možnost manuálního ovládání
 • Nastavení teploty v rozmezí 35–75 °C
 • Nastavení doby sušení od 1–99 hodin
 • Přehledný displej
 • V sušičce se nachází 5 nerezových sušících plátů
 • Pláty lze umýt v myčce nádobí
 • Sušené maso Jerky za pouhé 3 hodiny
 • Připravte si domácí ovocné rolky
 • Infračervené světlo lze jednoduše vypnout a sušit pomocí horkého vzduchu

Dokonale a šetrně usuší vaše oblíbené potraviny

Infračervená sušička Maxxo INFRA DRY+ se stane vaším nepostradatelným pomocníkem v kuchyni. Pomocí moderní technologie infračerveného záření dokonale a šetrně suší ovoce, zeleninu, maso, houby a další potraviny, které máte rádi. Potraviny se suší velmi rychle, i přesto si však zachovávají veškeré tělu prospěšné látky, barvu i chuť. 

Dvakrát rychlejší usušení díky infračervenému záření

Sušička Maxxo INFRA DRY+ využívá k sušení infračervené záření, které působí na potraviny obdobně jako sluneční paprsky. Tento typ záření uchovává všechny vitamíny a minerály, které jsou nezbytné pro správnou funkci našeho těla. Výkonná sušička Maxxo vám nabídne až dvakrát rychlejší usušení potravin než nabízejí klasické horkovzdušné sušičky.

Výkonná sušička Maxxo INFRA DRY+

Potraviny v sušičce Maxxo INFRA DRY+ budou vždy rovnoměrně vysušeny. Nemusíte se bát, že byste museli například citrusy či rajčata s vyšším podílem vody sušit dlouhou dobu. O vše se postará dostatečně velký příkon 500 W a infračervené světlo. Potraviny jsou díky tomu usušeny za výrazně kratší dobu, než při běžném sušení. Infračervené světlo lze jednoduše vypnout a sušit tak můžete pomocí klasické metody s použitím horkého vzduchu. 

Všestranné využití sušičky Maxxo INFRA DRY+

V sušičce Maxxo INFRA DRY+ usušíte nejen ovoce, zeleninu či maso, ale také připravíte lahodný domácí jogurt. Použití sušičky je opravdu jednoduché. Na výběr máte hned z pěti plně automatických programů, které vám pomůžou vybrat ten správný program pro vaše potraviny. Sušičko Maxxo lze také ovládat manuálně a nastavit si teplotu v rozmezí 35–75 °C a dobu sušení v rozmezí od 1–99 hodin. V sušičce Maxxo INFRA DRY+ se nachází 5 nerezových sušících plátů, díky kterým je zajištěno rovnoměrné a šetrné sušení. Po dokončení procesu sušení stačí jednoduše vychladlé nerezové pláty vyndat a umýt v myčce nádobí či pod tekoucí vodou.

Perfektně usušené ovoce a zelenina

Milujete ovesnou kaši a nevíte, čím si ji oživit? Pak máme pro vás skvělý tip na výbornou ovesnou kaši se sušeným ovocem. Takto připravené ovoce můžete použít také na vaše oblíbené dezerty, palačinky či lívance. Sušené ovoce ze sušičky Maxxo INFRA DRY+ je samozřejmě skvělé také jen tak na zakousnutí během dne.

Připravte si domácí rolku v sušičce Maxxo INFRA DRY+

Slyšeli jste někdy o sušené ovocné rolce? Je to ideální domácí pochoutka, která zaručeně zachutná nejen dětem, ale také dospělým. Výhodou přípravy tohoto receptu je, že nepotřebuje příliš mnoho potravin. Rolka nabízí zdravou variantu mlsání, která vám dodá spousty energie a zároveň skvěle chutná!

Udělejte si sušené maso Jerky za pouhé 3 hodiny

V sušičce Maxxo INFRA DRY+ si můžete z pohodlí domova vyrobit celosvětově oblíbené domácí masové Jerky. Příprava sušeného masa není nic složitého. Stačí vybrat kvalitní maso a naložit jej do marinády. Za 3 hodiny si pak budete vychutnávat skvěle připravené sušené maso. 

Parametry a specifikace

Vlastnosti

Příkon 500 W
Tvar susičky Hranatá
Hlučnost 55 dB
Umístění motoru V dolní části
Typ ovládání Digitální
Průměr plat 30 cm
Počet plat 5

Funkce

Funkce Regulace teploty, Časovač , Automatické vypnutí

Typ zásuvky

Země Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko
Kód:  MAXSO269
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  8595235808269
P-DC1-WEB29