Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

1. - 3. díl série s komisařem Wallanderem za výhodnou cenu

Audiokniha
-25%
Akční cena
877 Kč
658 Kč
598 Kč bez DPH

1. - 3. díl série s komisařem Wallanderem za výhodnou cenu


Krimi Henninga Mankella, mezinárodně nejprodávanějšího švédského autora

Jiří Vyorálek představuje slavného komisaře, zasmušilého bručouna, Kurta Wallandera...
Vrazi bez tváře
Komisaře Kurta Wallandera opustila žena, dcera s ním příliš nekomunikuje a jeho otec propadá senilitě. Pocity vyčerpanosti a zmaru vyvrcholí brzkým ranním výjezdem ke zdánlivě rutinnímu případu na osamělé farmě. Uprostřed mrazivého lednového rána na něj totiž čeká šokující místo činu: brutálně zavražděný starý muž a jeho manželka téměř zadušená smyčkou se zvláštním uzlem. Jediným svědectvím staré ženy, která v nemocnici podlehne svým zraněním, však zůstává slovo: „cizí“...
Psi z Rigy
Rok po událostech předchozí audioknihy Vrazi bez tváře řeší tým komisaře Kurta Wallandera nový případ: ke švédskému pobřeží připlul člun, v němž byly nalezeny dvě mrtvoly, přimrzlé k sobě v hrůzostrašném objetí. Zabití muži byli východoevropští zločinci a do švédského městečka přijíždí lotyšský major Liepa, aby s řešením vypomohl. Po návratu do Rigy je ale major zavražděn a komisař Wallander se vydává do pobaltské metropole, aby místní policii ozřejmil okolnosti jejich společného vyšetřování.
Bílá lvice
Drastické ozvuky sálajících nepokojů v Africe 90. let pocítí i obyvatelé chladného severu. Komisař Wallander vyšetřuje zmizení realitní makléřky Louisy Akerblomové, aniž by našel jakékoli vysvětlení či motiv. Policista tuší, že vzorná manželka a matka zřejmě už není mezi živými. Nemůže však vědět, že její zabití souvisí s politickým děním a plánovaným pokusem o vraždu Nelsona Mandely v Jihoafrické republice.
 

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Henning Mankell

Henning Mankell je přední švédský spisovatel a úspěšný autor populárních detektivních románů, divadelních her a příběhů pro děti. Na svém účtu má více než 40 milionů kusů prodaných knih, které byly přeloženy až do 41 různých jazyků. V roce 2008 se stal devátým nejprodávanějším autorem na světě.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 00:00:00

Autor

Autor Henning Mankell
Interpret Jiří Vyorálek

Podrobnosti

Délka 34 h
Kategorie Detektivky, thrillery
Díl série 1.-3.
Jazyk česky
Kód:  AK1A556
Záruka: 24 měsíců
P-DC1-WEB24