Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

25 gramů štěstí

Audiokniha
-14%
Akční cena
349 Kč
299 Kč
272 Kč bez DPH

25 gramů štěstí

Jak vám maličký ježek může změnit život

Massimovi obrátí život naruby Ninna - rozcuchaný ježeček vážící pouze 25 gramů. Nejen že díky ní překoná nelehké období, ale dá mu i nový smysl: Massimo založí záchranou stanici pro ježky a stará se o ty, kteří pomoc potřebují. Tak jako ježčí donchuán Trilly nebo křehoučká Lisa, jež si svým pohledem dokázala získat všechny okolo, či nebohý Zoe, jemuž se podařilo odrazit veškeré rány osudu. Zraněná, týraná a bezbranná zvířátka, která ovšem překypují touhou po životě, dokázala Massimovi změnit život.

Massimo Vacchetta

Massimo Vacchetta žije v severoitalském městě Novello, poblíž francouzských hranic. Jako privátní veterinář se přes dvacet let specializuje na dobytek. V roce 2014 otevřel Záchrannou stanici „Ninna” (Centro di Recupero Ricci „La Ninna”), odloučené pracoviště záchranné stanice v Brenezzu. Je předsedou asociace „Domov pro ježky” (La Casa dei ricci), jejímž záměrem je ochrana ježků a přírody.

Antonella Tomaselli

Antonella Tomaselli je spolupracovnicí týdeníku Confidenze tra amiche (Důvěrná sdělení mezi kamarádkami; Mondadori) a literárního blogu věnujícího se ochraně zvířat ioleggoconjoy.com. Jakožto odvěká kynoložka se postarala o režii mnoha tematických dokumentů. Aktivně se věnuje zvyšování povědomí lidí o opouštění domácích mazlíčků (Alegra Yes I Am). Je čestnou předsedkyní italské společnosti milovníků jorkšírských teriérů (Societa Italiana Amatori Yorkshire Terrier). Napsala řadu knih o různých psích rasách a tematických článků do časopisů.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 05:21:37

Autor

Autor Antonella Tomaselli, Massimo Vacchetta
Interpret Petr Gelnar

Podrobnosti

Rok vydání 2 020
Velikost 128 kbps 296 MB
Kategorie Audioknihy, Populárně naučná, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1C555
Záruka: 24 měsíců
P-DC1-WEB19