Obnovit stránku

Prodloužili jsme pro vás otevírací dobu našich prodejen, abyste mohli dárky letos nakoupit v klidu a bez stresu.

365 Gastromapa Lukáše Hejlíka

Kniha, česky
-18%
Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
365 Kč
299 Kč
272 Kč bez DPH

365 Gastromapa Lukáše Hejlíka

365 tipů herce Lukáše Hejlíka na podniky v Čechách, na Moravě a Slezsku

Herec Lukáš Hejlík se věnuje blogu Gastromapy už 6 let! Objíždí české luhy a moravské háje a každý den přináší jeden tip na místo, kde se lidé můžou dobře najíst, napít, dát si skvělou kávu nebo něco sladkého. Za ty roky projedl přes milion a půl, navštívil skoro půl druhého tisíce podniků, a tak bylo na čase to posunout dál.
Nejdřív vznikla appka a teď i knížka Gastromapy. Jmenuje se 365 - Gastromapa Lukáše Hejlíka, a to hned z několika důvodů – dělal jí 365 dní, má 365 stran, ale především přináší 365 tipů. Podniky rozdělil do 31 kapitol, jedna vás vezme s sebou na výlet po Česku, další vás zavede na přísnou snídani, na rychlý oběd, na jídlo z foodtrucku nebo za tím největším zážitkem! Ukáže vám místa, kde byste rozhodně žádný skvělý podnik nečekali. Nebo vás nechá proletět se po těch nejlepších kuchyních světa. Tuhle knížku potřebujete na cesty. Nebo spíš – tahle knížka vám ty cesty naplánuje!

Lukáš Hejlík

Lukáš Hejlík (1980) je český herec a autor kultovního projektu scénických čtení LiStOVáNí.cz. Svou divadelní kariéru započal v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích a po roce přesídlil do jihomoravské metropole, kde se stal členem činohry Městského divadla Brno. Dnes hraje se svými hereckými kolegy téměř denně pro malé i velké diváky právě v rámci projektu LiStOVáNí.cz. V roce 2013 Lukáš založil blog Gastromapa Lukáše Hejlíka a jeho hledáčku neunikne žádný podnik, ve kterém se dobře jí, pije nebo se podává skvělá káva či sladkosti.

5,0
hodnotilo 4 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Základní

Autor Lukáš Hejlík
Počet stran 365 stran
Rok vydání 2019
Typ Kniha
Vazba Polotuhá flexo
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0296087
Prod. číslo:  978-80-906960-6-8
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB2