Obnovit stránku

5 zážitkových her + ebook

Partner:
Stopovací hry
Lokalita:
Česká republika
475 Kč
432 Kč bez DPH

5 zážitkových her + ebook

Jedna hra za 95 korun. Hry jsou v provozu celoročně. Navíc jako bonus dostanete ebook Jak dětem vytvořit zážitkovou hru (62 stran rad, tipů, návodů). Plán hry si můžete stáhnout ve formátu PDF a mít ho v tabletu, telefonu nebo si ho vytisknout. Hry jsou v provozu celoročně, není potřeba rezervace. Sami usoudíte, jestli je vhodné počasí a nálada jít si zahrát stopovačku.

Každý rodič to zná: co nového zase vymyslet dětem za zábavu? Pokud máte rádi přírodu, procházky a poznávání, pak můžete stopovat jako indiáni, hledat jako zlatokopové a luštit jako archeologové. Prostě vychutnat si vůni dobrodružství. Všechno je připravené, už dnes nebo zítra můžete vyrazit na parádní stopovačku za pokladem! Stačí vám jenom plán hry.

Připravené stopovací trasy se nacházejí v Praze a okolí.

Konečně výlety, při kterých si odpočinete! Jak je to možné? Odpočinete si od dětských otázek: Kdy už tam budeme? Děti budou samy chtít pokračovat dál, hledat další schovanou zprávu, vyzvědět, jak skončí příběh a najít poklad.

V průběhu cesty si vyprávíte příběh, který najdete v plánu hry. Části příběhu mohou být také po cestě rozmístěny v ukrytých schránkách. Pravá stopovačka především obsahuje požadavek najít správný směr. Správnou cestu hledáte podle instrukcí v plánu hry, a také podle nejrůznějších indicií a znamení, vyskytujících se na trase. Dále se informace dozvíte z šifer, které jsou jak v plánu hry, tak ukryté ve schránkách. Nápovědy máte na konci plánu hry, takže se nemůžete ztratit. K určení směru je třeba jen trochu všímavosti, logiky, důvtipu. V plánu hry jsou pro děti i různé úkoly, které mají v průběhu cesty plnit, většinou úzce souvisí s tématem hry a s příběhem. 

Seznam her:
Hledání ztracené Atlantidy v údolí Botiče
Indiánská zpráva v Modřanské rokli
Kam zmizel Yetti v Čimicích
Hvězdné údolí – Kazín u Berounky
Dívčí válka v Divoké Šárce

Přesné popisy her najdete na stránkách https://www.stopovacihry.cz. Hry jsou pestré, stále vás čekají nové úkoly a nové zážitky. Na konci trasy všech her naleznete nějaké občerstvovací zařízení, kde se můžete osvěžit.

  Kde a jak uplatnit?

  Jak poukaz uplatnit

  Rezervace není potřeba. Od zakoupení poukazu máte 270 dní čas na jeho uplatnění. Kód zadejte do poznámky při objednávce. Jakmile uplatníte poukaz, odešleme Vám plány her. Pak můžete vyrazit na trasu kdykoliv. Pro aktuální informace sledujte náš https://www.facebook.com/stopovacky/kanál. Když dojde k nějakým změnám (kácení lesa, rekonstrukce cesty) vydáváme aktualizovaný plán hry. 

  Jakmile vám emailem přijdou plány hry, rozhodněte se, jestli si plán budete číst v mobilu či tabletu, nebo jestli si ho vytisknete. Posíláme dva formáty, jeden má větší obrázky a písmo, aby se dobře četl na displeji telefonu, druhý plán je úspornější a šetří papír. Hrát můžete kdykoliv sedm dní v týdnu. Na trasu vyrážíte sami jen s plánem hry, vybaveni papírem a tužkou. Schránky na trase jsou pravidelně kontrolovány. Pro případ odcizení či poškození je každá zpráva zdvojená.

   Platnost poukazu

   270 dnů

   Kde poukaz uplatnit

   Česká republika
   Kód:  RADOST0000213
   Prod. číslo:  RADOST0000213
   Odkazy: Stránky výrobce
   P-DC1-WEB08