Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

5x komisař Maigret podruhé

Audiokniha
Akční cena
599 Kč
545 Kč bez DPH

5x komisař Maigret podruhé

Soubor detektivních příběhů slavného komisaře Maigreta. V povídce Maigret v lázních se i jako lázeňský host zajímá o lidi kolem a snaží se uhodnout jejich povolání i způsob života. Všimne osamělé dámy ve fialovém, o které se záhy doslechne, že byla zavražděna. V druhém příběhu Maigret a zbytečné starosti se zajímá o případ zvláštního muže, který má starost o život své ženy. Třetí příběh Maigret a lovec zvuků popisuje psychologicky promyšlené řešení vraždy ubodaného studenta- lovce zvuků. V dalším případu Maigret řeší vraždu tuláka zavražděného poblíž pařížské tržnice. V posledním Maigret a Dlouhé Bidlo se zabývá svědectvím bývalé prostitutky.
4,8
Hodnotili 4 zákazníci
50+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
2
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 05:50:25

Autor

Autor Georges Simenon
Interpret Jaroslava Adamová, Jiří Štěpnička, Jiřina Bohdalová, Josef Somr, Radoslav Brzobohatý, Rudolf Hrušínský, Růžena Merunková, Vladimír Brabec, Vlastimil Hašek, Jiří Holý a další

Podrobnosti

Délka 6 h
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery
Jazyk česky
Kód:  AKA147
Záruka: 24 měsíců
WEB9