Obnovit stránku

7 návyků šťastných dětí

Kniha, česky
-25%
350 Kč
264 Kč
240 Kč bez DPH

7 návyků šťastných dětí

7 návyků šťastných dětí: Kniha rodiny Covey, tentokrát pro děti a rodiče o tom, jak naučit děti správným hodnotám a žít podle principů.

Jak naučit děti správným hodnotám a žít podle principů. Inspirativní obrázková kniha pro děti a rodiče. Sean Covey na sedmi příbězích názorně ilustruje příslušný návyk a pomáhá dětem osvojit si správné hodnoty již v raném věku.
Kniha 7 návyků šťastných dětí není jen kniha příběhů, ale je určena ke společnému čtení a práci dětí s rodiči. Na konci každého příběhu je „Okénko pro rodiče“, ve kterém autor přináší návrhy, jak s dětmi o příběhu hovořit a jak u nich příslušný návyk rozvíjet a také úkoly a otázky pro děti. Úkoly pro děti vedou malé čtenáře a posluchače k tomu, aby se zamyslely nad tím, co samy mohou dělat jinak a lépe.
Kniha je nádherně ilustrovaná, zábavná, inspirativní a obohatí společné chvíle rodičů či prarodičů s dětmi. Naším posláním je pomáhat lidem a organizacím dosahovat výjimečnosti a naší vizí je inspirovat okolí a přispíváme ke změnám celé společnosti.

Parametry a specifikace

Základní

Autor Sean Covey
Počet stran 94 stran
Rok vydání 2017
Typ Kniha
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP244325
Prod. číslo:  978-80-905657-1-5
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB22