Obnovit stránku

BLACK FRIDAY končí dnes! ⏱️ Nenechte si utéct ty nejnižší ceny za poslední rok!

Americký zabiják

E-kniha, česky
169 Kč
154 Kč bez DPH

Americký zabiják

Napínavý akční román s Mitchem Rappem se odehrává se na začátku jeho kariéry v tajných službách

Flynnův napínavý román, brutálně realistický a nabitý akcí v rychlém tempu, čtenářům ukazuje, jak to celé začalo. Za ocelově tvrdým pohledem nejneohroženějšího národního hrdiny lze tušit mladého muže, jehož osudem bylo stát se Americkým zabijákem.
Než se stal superagentem CIA, postrachem teroristů a oblíbencem či zlým snem politiků z Kapitolu, Rapp býval studentem Syrakuské univerzity a nadaným sportovcem bez zvláštního zájmu o dění ve světě… jenže pak přišla tragédie.
Při atentátu nad skotským Lockerbie přišel o pětatřicet spolužáků z univerzity včetně dívky, s níž chodil od střední školy a kterou si chtěl vzít. Nyní nehledá útěchu, ale pomstu. Po šesti měsících intenzivního výcviku je Rapp připraven vyrazit za hranice. Nejprve v Istanbulu zlikviduje tureckého obchodníka se zbraněmi, který teroristům dodal výbušniny, poté se přesouvá na další místa v Evropě a mrtvých přibývá.
Všechny cesty vedou do Bejrútu, avšak Rapp netuší, že nepřátelé už o něm vědí a připravují past. Lovec se stává kořistí a bude potřebovat veškerý svůj um a inteligenci, aby ve válkou zmítaném městě plném teroristických frakcí přežil.

Napsali o knize

Opět vynikající. Mich Rapp je můj neoblíbenější knižní hrdina, tak jako třeba byl v mládí Old Shaterhand alá Kara ben Nemsí nebo filmový Jack Bauer. V této knize se autor vrací na začátek Rappovi kariéry, jako vždy velmi čtivé hned od první stránky a není hluchého místa až do konce.

hodnocení na databazeknih.cz

Nadprůměrná špionka vynikajícím způsobem odvyprávěná, napínavá až do konce.

hodnocení na databazeknih.cz

Nikdy jsem nemusela ani filmy o super špionech (viz James Bond) či knihy, byli v nich hrdinové naprosto neprůstřelní, nezdolatelní, prostě samá superlativa. Přesto jsem se nechala zlákat. A byla jsem unesená. Rozhodně to napsal autor, který věděl, jak to napsat.

hodnocení na databazeknih.cz

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Vince Flynn

Jeden z nejlépe placených amerických spisovatelů, má na kontě již osm románů. Těší se uznání za erudici v oblasti práce tajných služeb a za své jasnozřivé předpovědi ohledně vzestupu islámského radikalismu a hrozby mezinárodního terorismu. Jeho romány čtou současní i bývalí prezidenti, čelní představitelé světových mocností i důstojníci výzvědných služeb po celém světě. Jeden vysoký představitel CIA údajně před časem své podřízené nabádal, aby „četli Flynna a uvažovali, jak by mohli zlepšit svou práci v boji proti terorismu“. (zdroj: ?www.bbart.cz)

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Vince Flynn
Jazyk česky
Počet stran 417 stran
Rok vydání 2017
Série Mitch Rapp
Díl série 1.
Nakladatel BB Art
Kód:  EK8380
Prod. číslo:  978-80-750-7724-0
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB24