Obnovit stránku

Anglické konverzační otázky a odpovědi pro pokročilé

Audiokniha
149 Kč
135 Kč bez DPH

Anglické konverzační otázky a odpovědi pro pokročilé

Anglické konverzační otázky a odpovědi pro pokročilé
Toto jsou konverzační otázky a odpovědi a navazují na úspěšnou úroveň pro středně pokročilé. Tato audiokniha je o jednu úroveň náročnější a o 6 minut rychlejší.
Tempo je už hodně podobné tomu, jako kdyby na vás někdo ”spustil” anglicky na ulici, v hotelu nebo v restauraci. Také vám ukáže mnoho praktických odpovědí.
Připraví vás na konverzaci s lidmi, kteří mluví plynule anglicky.
V praxi je snažší rozumět lidem, kteří sice mluví hezky anglicky, ale angličtina není jejich rodným jazykem.
A právě tato audiokniha je podobná tomu, jako kdyby na vás někdo normálně mluvil anglicky. Ale ne rodilý mluvčí. Prostě cizinec, který se angličtinu naučil ve škole, cestováním nebo prostě jako druhý jazyk. Tomuto člověku budete snadněji rozumět.
V celkem svižném tempu se střídá otázka s odpovědí v angličtině a v češtině.
Výhodou je, že nevíte jaká bude další otázka. Tak jako v životě. Prostě se budete učit poslouchat a reagovat na otázky z hotelu, letiště, ulice, párty nebo nádraží. Toto je velmi cenné a může se vám to vážně hodit. Automaticky si také zopakujete gramatiku.
Máte možnost v mezerách opakovat otázky a učit se mluvit. Je to celkem zábavné. Vaše jistota v angličtině se bude zlepšovat.
Pokud se cítíte na středně pokročilé a chtěli byste se přiblížit úrovni pokročilých, stačí si pustit tuto audioknihu a poslouchat. Nic víc.
Líbila se vám úroveň pro středně pokročilé? Stáhněte si tuto audioknihu. Pak stačí poslouchat, opakovat nebo obojí. Zkuste si to.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 01:39:37

Autor

Autor Ludvík Richard
Interpret Ludvík Richard

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 179 MB
Kategorie Audioknihy, Výuka cizích jazyků
Jazyk česky
Kód:  AK1A513
Záruka: 24 měsíců
WEB3