Obnovit stránku

Anglické konverzační otázky a odpovědi pro středně pokročilé

Audiokniha
149 Kč
135 Kč bez DPH

Anglické konverzační otázky a odpovědi pro středně pokročilé

Nerozumíte zatím rodilým mluvčím?
Mluví na vás moc rychle, ale v budoucnu byste jim chtěli rozumět? Kdo by nechtěl porozumět tomu, na co se vás cizinci a rodilí mluvčí ptají a jak jim odpovědět.
Audiokniha Anglické konverzační otázky a odpovědi pro středně pokročilé je pro ty, co si chtějí zlepšit schopnost porozumět rodilým mluvčím. Asi vás tato audiokniha nenaučí jim úplně rozumět, ale posune vás to o kus dále, abyste jim v budoucnu rozuměli.
Posunete se ve vašich konverzačních dovednostech a zopakujete si konverzační fráze. Všechny otázky uslyšíte vždy dvakrát. Tempo není úplně pomalé, ale né zase tak rychlé. Je to srozumitelné pro středně pokročilé, kteří zatím nechytají vše, co říká rodilý mluvčí.
Pomůže vám to lépe se ptát a odpovídat a zlepší to vaše porozumění při komunikaci v angličtině na vaší dovolené nebo při pracovních rozhovorech.
Zároveň si automaticky procvičíte gramatiku pro středně pokročilé. Tato úroveň je lehčí, než když na vás spustí rodilý mluvčí a navazuje na první a druhou úroveň.
Pusťte si tuto audioknihu a zdokonalte se v anglické konverzaci. Stačí si najít chvilku a poslouchat, třeba v autě, když jedete na delší vzdálenosti.
Jestli tápete v poslechu a porozumění mluvené angličtině, pořiďte si tuto audioknihu.
4,0
Hodnotil 1 zákazník
80 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Audio

Délka 01:45:56

Autor

Autor Ludvík Richard
Interpret Ludvík Richard

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 189 MB
Kategorie Audioknihy, Výuka cizích jazyků
Jazyk česky
Kód:  AK1A512
Záruka: 24 měsíců
P-DC1-WEB28