Obnovit stránku

Angličtina - Nepustilova metoda – Cvičení

Audiokniha
250 Kč
207 Kč bez DPH

Angličtina - Nepustilova metoda – Cvičení

CD Cvičení je poslechovou verzí stejnojmenné učebnice určené úplným začátečníkům až mírně pokročilým (úroveň A0, A1, A2). Obsahuje cvičení pro vytváření dynamických stereotypů. Anglická část je namluvena britským rodilým mluvčím.
Cvičení jsou koncipována jako anglicko -český překlad praktických vět zaměřených na důkladné procvičení daného gramatického jevu. V tomto dílu se tak posluchači seznámí s anglickou výslovností. Naučí se tvořit věty v přítomném, minulém i budoucím čase, procvičí se v zájmenech, číslovkách, časových údajích, osvojí si způsobová slovesa a mnohé další.
Nepustilova metoda vznikla v roce 1983 a její specifičnost spočívá ve využívání logického myšlení dospělých a aktivního drilu. V roce 1990 byla v Brně založena Nepustilova jazyková škola, která má vlastní vydavatelství učebnic, CD a DVD. Hlavní činností je pořádání jazykových kurzů angličtiny, němčiny i francouzštiny všech úrovní pokročilosti.
Více informací o osvědčené Nepustilově metodě, jazykových kurzech a publikacích našeho vydavatelství naleznete na www.njs.cz.
5,0
hodnotilo 1 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Audio

Délka 10:00:23

Autor

Autor Vladimír Nepustil
Interpret Daria Hrubá, TimHoggard

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 697 MB
Kategorie Audioknihy, Výuka cizích jazyků
Jazyk česky
Kód:  AK1A598
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB8