Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Angličtina – Slovesa pro začátečníky

Audiokniha
120 Kč
109 Kč bez DPH

Angličtina – Slovesa pro začátečníky

Sloveso je nejdůležitější část každé věty. Tento kurz vám nabízí stručný přehled nejdůležitějších sloves pro začátečníky


Ke každému slovesu máte k dispozici i příkladovou větu, takže si konkrétní sloveso díky jeho použití v kontextu lépe zapamatujete. Zároveň si s každou větou procvičíte určitý gramatický jev. Aktivitou s tímto kurzem proto zopakujete i gramatiku a zvýšíte svou schopnost porozumět.
Udělejte každý den něco pro svůj rozvoj a své zdokonalení. Může to být i zábava. Poslouchejte v autě, ve vlaku, v tramvaji, v čekárnách a uvidíte, jak rychle se dostaví první pokroky. Tuto aktivitu můžete kombinovat s jakýmkoli jiným jazykovým kurzem úrovně A1/A2 (první rok výuky v jazykovém kurzu).
V kurzu najdete více než 250 sloves a procvičovacích vět rozdělených do tří výukových bloků. K dispozici máte zdarma skripta obsahující texty nahrávek, oboustranné kartičky pro snadnější zapamatování a kontrolní testy. Tato skripta spolu s podrobným návodem, jak s kurzem co nejefektivněji pracovat, najdete na www.english-to-go.eu.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 01:00:07

Autor

Autor Kolektiv autorů
Interpret Kolektiv autorů

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 57 MB
Kategorie Audioknihy, Výuka cizích jazyků
Jazyk česky
Kód:  AK1A300
Záruka: 24 měsíců
P-DC1-WEB23