Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Apple TV+ na rok zdarma

0 Kč
0 Kč bez DPH

Apple TV+ na rok zdarma

Služba Apple TV+ na 1 rok zdarma

Chcete získat přístup ke streamovací službě Apple TV+ zcela zdarma? Stačí si pořídit jakýkoliv nový iPhone, iPad, Apple TV, Mac nebo iPod touch.

Jak aktivovat Apple TV+?

Máte již zakoupené nové Apple zařízení? V tom případě se na něj přihlaste pomocí Apple ID, spusťte aplikaci Apple TV a odsouhlaste smluvní podmínky. Ihned poté se vám odemkne přístup do filmové a seriálové knihovny, která každý týden obsahově roste. V rámci Rodinného sdílení iCloudu zahrnuje předplatné na Apple TV+ přístup pro vás a až pět dalších členů rodiny.

Kde sledovat Apple TV+?

K pohodlnému streamování obsahu služby Apple TV+ potřebujte iPhone, iPad, Mac, iPod touch nebo Apple TV vždy s nejnovější verzí operačního systému. Službu však podporují i vybrané chytré televize například od značky Samsung. Pro pohodlné sledování na PC je k dispozici web tv.apple.com.

Jedná se o časově omezenou nabídku, která může být kdykoliv ukončena ze strany společnosti Apple.

 Podmínky akce Apple TV+ na rok zdarma

K nákupu nového iPhonu, iPadu, iPodu touch, Apple TV nebo Macu dostaneš zdarma roční předplatné Apple TV+.

Obchodní podmínky:
• Nabídka platí jen omezenou dobu.• Nabídku nelze zkombinovat s jinými zkušebními obdobími nebo nabídkami Apple TV+.
• Platí jen jedna nabídka na rodinu bez ohledu na počet koupených zařízení. V rámci Rodinného sdílení můžete roční předplatné Apple TV+ zdarma sdílet až s pěti dalšími členy rodiny.
• Roční předplatné zdarma se dá uplatnit v aplikaci Apple TV od 1. listopadu 2019. Na vyhovujícím zařízení je důležité mít nejnovější verzi iOS, iPadOS, tvOS nebo macOS.
• Nabídku je potřeba aktivovat v aplikaci Apple TV do tří měsíců od počátečního nastavení nového zařízení. Nabídka se na novém zařízení zobrazí po přihlášení k Apple ID. Na nových zařízeních koupených před spuštěním Apple TV+ 1. listopadu se dá nabídka uplatnit během 3 měsíců.
• Při aktivaci nabídky se zavazujete platit předplatné ve výši 139 Kč měsíčně po uplynutí ročního bezplatného zkušebního období. Předplatné se automaticky obnovuje, dokud ho uživatel nezruší. Zrušit se dá kdykoli v Nastaveních, a to nejpozději den před každým datem obnovení. Pokud předplatné zrušíte během ročního období zdarma, spolu se členy své rodiny okamžitě ztratíte přístup k AppleTV+ a zbytku ročního zkušebního období. Opětovná aktivace zkušebního období není možná.


Vyhovující zařízení:
• Nabídce vyhovuje jakýkoli nový iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV nebo Mac, který podporuje nejnovější iOS, iPadOS, tvOS nebo macOS a byl zakoupen po 10. září 2019 u společnosti Apple nebo autorizovaného prodejce Apple.

3,9
Hodnotilo 128 zákazníků
20 000+
zákazníků již zakoupilo
70 %
zákazníků doporučuje
12
uživatelských recenzí
Všechna hodnocení
Kód:  XXRItvfree
Prod. číslo:  APPLETVPLUS
P-DC1-WEB12