Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Asfalt

E-kniha, česky
199 Kč
181 Kč bez DPH

Asfalt

Žoldáci neumírají. Odcházejí do pekla, kde se spojují...

Že je toto známé rčení pravdivé, se členové Kuffenbachova komanda přesvědčí po jedné nepříliš povedené akci. Jenže peklo není žádná pohádková idylka - ale temná industriální dimenze, kde jsou mrtví degradováni na mazlavou hmotu, na pouhý materiál.
Svět, kde je lidská rasa jenom něco jako asfalt. Problém je v tom, že Kuffenbachovi vojáci se s touto rolí odmítnou smířit. A jelikož mají výcvik, zkušenosti i potřebnou dávku šílenství, situace se poměrně rychle zvrhne. Pět žoldáků proti celému peklu. Noe může rovnou začít stloukat nový škuner. Protože tenhle svět utone v krvi.

Napsali o knize Asfalt

Prostě boží (nebo tedy spíše pekelné). Díky Asfaltu jsem získala dva nové knižní oblíbence, aneb vítej Holofauste a Kuffenbachu. A takový Holofaust by si zasloužil svou vlastní knihu.

hodnocení na databazeknih.cz

Jsem ohromen. Holomráz měl spoustu hezkých nápadů, ale něco mi tam chybělo. Tady ne. Od začátku do konce napínavé. Jakoby se smíchal Pratchettův Barbar Conan s Duškovým Čarodějem. První budou poslední a poslední budou první, luzři dostanou svou šanci, nedopsělí dospějí, machři ostrouhají. Ta jména: Kuffenbach, Ostranski, Vorošilov, Holofaust a Lukas mi budou chvíli v hlavě znít. Děkuji za zážitek, který ne každý uvítá a ocení.

hodnocení na databazeknih.cz

Za mě TOP! Jedna z mála knih, ke které se vracím hodně ráda a dokážu jí přečíst jedním dechem. Nebudu lhát, knihu jsem měla dočtenou za pár dní, i když jsem si ze začátku říkala, že 600 stran nepřečtu ani do konce roku 2030. Propojení Danteho a moderny je opravdu super, až jsem si občas říkala, že pan Kopřiva peklo navštívil také... 

hodnocení na databazeknih.cz

4,6
Hodnotilo 9 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Štěpán Kopřiva
Jazyk česky
Počet stran 640 stran
Rok vydání 2009
Nakladatel Crew
Kód:  EK2750
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-870-8340-6
WEB4