Obnovit stránku

Atomové návyky

Audiokniha
349 Kč
317 Kč bez DPH

Atomové návyky

Jak si budovat dobré návyky a zbavovat se těch špatných

Nezáleží na tom, co přesně chcete změnit, Atomové návyky vám s tím pomohou. James Clear, jehož blog čte měsíčně milion čtenářů, vydestiloval to nejlepší z biologie, psychologie a neurověd, aby vás naučil dosáhnout cílů. Pomocí drobných každodenních kroků – stačí 1% změna každý den – objevíte své nové já.
Prvního ledna víme všichni přesně, desátého je vše při starém. Možná byste i zvládli přestat kouřit, zhubnout, přibrat, cvičit, šetřit, být pořádnější, pracovitější, lepší... – kdybyste opravdu chtěli. Pravda je však taková, že naší nejhlubší motivací je lenost a pohodlí. A navzdory tomu, co vám říká okolí nebo vy sami sobě, to z naší strany není hloupá strategie. Energie je vzácná a mozek je nastavený tak, aby jí za všech okolností šetřil. Bojujeme proti velké síle a problém není v nás, ale v systému!
Po přečtení této knihy budou však pro vás pokroky snadné. Pochopíte čtyři zákony behaviorální změny a získáte sadu praktických nástrojů, strategií, tipů a triků, jak všechny nástrahy překonat. Zažijete spoustu překvapivých "aha" momentů a odhodlání dotáhnout to tentokrát do konce vás už neopustí. Práce na sobě a na dosažení svého potenciálu je dlouhodobý proces. Ale z dlouhodobého hlediska se kvalita našeho života odvíjí od kvality našich návyků, proto stojí za ty lepší bojovat.
Nepolevujme ve snaze zlepšit se o jedno procento, to zvládneme všichni!
Prodáno přes 1 milion výtisků.
Wall Street Journal bestseller
USA Today bestseller
Publisher's Weekly bestseller

Napsali o knize Atomové návyky

„Atomové návyky jsou skvělé čtení. Hodně jsem se naučil a věřím, že i pro ostatní bude tato kniha pomocí.“

Gayle King, CBS This Morning

„Užitečná nová kniha.“

Wall Street Journal

„V Atomových návycích vám Clear ukáže, jak překonat nedostatek motivace, změnit své prostředí, abyste podpořili dosažení výsledku a také jak si na nové návyky udělat čas.“

Glamour.com

„Atomové návyky jsou skvělé pro každého, kdo má pocit, že nezvládá nakopat svůj zlozvyk (nebo tucet zlozvyků) a chtěl by konečně dosáhnout zdraví, kondice, finanční svobody, skvělého vztahu a spokojeného života.“

Medium.com

„Excelentní. Vyplatí se přečíst.“

Benjamin Hardy, Inc.com

James Clear

James Clear o návycích, rozhodování a životních změnách píše do renomovaných médií a pravidelně přednáší pro firmy z Fortune 500. Jeho práci využívají i trenéři z NFL, NBA a MLB. Žije v Ohiu.

4,5
hodnotilo 6 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 07:53:39

Autor

Autor James Clear
Interpret Ondřej Halámek

Podrobnosti

Rok vydání 2 020
Kategorie Osobní rozvoj, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1C115
Záruka: 24 měsíců
WEB17