Obnovit stránku

Až mi zítra budeš chybět

Audiokniha
249 Kč
226 Kč bez DPH

Až mi zítra budeš chybět

Až mi zítra budeš chybět přináší napínavý příběh z drsného koutu Norska.

Thorkild Aske býval elitní policejní důstojník. Pak se ale jeho život obrátil naruby. Nyní je po dvou letech za mřížemi venku a kromě trýznivých vzpomínek ho zdánlivě už nic nečeká. Nebo je to jinak? Když ho o pomoc požádají lidé, kteří by jej měli nenávidět, vydá se na odlehlý ostrov pátrat po jejich zmizelém synovi. Uprostřed drsné severské přírody a uzavřené komunity se musí nejen srovnat sám se sebou, ale obstát i proti zákeřnému nepříteli.

Heine Bakkeid

Vyrůstal v drsném prostředí severního Norska, kde se u břehů moře pod příkrovem ledové mlhy tříští o rozeklaná skaliska. Svou první knihu, špionský příběh pro mládež, vydal v roce 2005 a následovala řádka dalších knih pro mladší čtenáře. Detektivka Až mi zítra budeš chybět z roku 2016 je jeho první výpravou do literatury pro dospělé a rázem mu vynesla uznání kritiky především díky mistrnému zachycení tajuplné atmosféry odlehlých ostrovů, kam se jeho hrdina Thorkild Aske vydá pátrat po pohřešovaném mladíkovi.

Filip Švarc

Filip Švarc se proslavil jako moderátor na Fajn rádiu a jako dabér (Sestra v akci 2, Lea Parker, Lost, Pohotovost, Madagascar, Terkel má problém, Karcoolka, Hawaii 5-0, Stopařův průvodce po Galaxii...), ale mohli jsme ho i vidět v českých filmech Copak je to za vojáka, Případ se psem, Vracenky, Silnější než já, Sedmipírek... jako malého chlapce.

4,0
hodnotilo 1 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Audio

Délka 11:26:28

Autor

Autor Heine Bakkeid
Interpret Filip Švarc

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 638 MB
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Série Thorkild Aske (audio)
Díl série 1.
Jazyk česky
Kód:  AK1A591
Záruka: 24 měsíců
P-DC1-WEB27