Obnovit stránku

Balíček audioknih o vizionářích 21. století za výhodnou cenu

Audiokniha
-25%
Akční cena
847 Kč
635 Kč
577 Kč bez DPH

Balíček audioknih o vizionářích 21. století za výhodnou cenu

Cesta Steva Jobse: iLeadership pro novou generaci

Hluboký, zasvěcený pohled na jedinečný vůdcovský styl Steva Jobse, který navždy změnil náš každodenní život a svět kolem nás. Každý, kdo se chce z jeho úspěchu poučit, zde najde zajímavé a inspirující poznatky téměř na každé straně. Úžasné čtení pro všechny z nás, kdo se snažíme, aby naše vize byly úzce spojeny s řešením detailů.

Elon Musk

Ve své investigativní biografii přináší reportér Ashlee Vance vyvážený pohled na život podnikatelského titána. Jako jediný novinář strávil desítky hodin se samotným Muskem, s jeho spolupracovníky, přáteli, ale i s protivníky a kritiky, aby vytvořil dechberoucí obraz mimořádného muže na cestě za svými vizemi.

Globální samoobsluha - Jeff Bezos a věk Amazonu

Vyprávění oceňovaného amerického novináře nabízí unikátní vhled do jedné z nejvýznamnějších firem naší doby, jež navždy změnila způsob, jak nakupujeme i čteme, i osobní portrét podnikatele, který ji založil. Obchod Amazon.com začínal s doručováním knížek poštou a vezl se na první vlně internetového nadšení. Jeho zakladatel Jeff Bezos se však nespokojil s pouhým módním on-line knihkupectvím. Chtěl, aby Amazon nabízel neomezené množství zboží i svůdné pohodlí za velmi nízké ceny – aby se stal „obchodem se vším“.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 00:00:00

Autor

Autor Ashlee Vance, Jay Elliot, William L. Simon, Brad Stone
Interpret Filip Švarc, Martin Stránský, Pavel Rímský

Podrobnosti

Délka 37 h
Kategorie Ekonomie a byznys, Literatura faktu a publicistika, Osobní rozvoj, Vzpomínky a biografie, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1A604
P-DC1-WEB18