Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Balíček audioknih Příběhy Oldřicha z Chlumu za výhodnou cenu

Audiokniha
-30%
Akční cena
826 Kč
578 Kč
525 Kč bez DPH

Balíček audioknih Příběhy Oldřicha z Chlumu za výhodnou cenu

Balíček audioknih z historické detektivní série: Msty písecké panny, Apage Satanas!, Případ masopustních maškar, Jménem krále


Msta písecké panny
Oldřich z Chlumu doprovází českého krále Přemysla II. Otakara s jeho družinou do Prácheňska. U řeky Otavy poblíž města Písek na něj čeká panoš Ota. Je horký letní den, a tak se jde vykoupat. Překvapí ho krásná dívka bez šatů, která mu ze břehu odnese oděv. Tak začíná příběh lásky a zrady, který se odehrává uprostřed spletitých vztahů šlechtického rodu.
Apage satanas!
Annu z Rohozce, přítelkyni Ludmily z Vartemberka trápí podivné sny. V pitoreskním reji se jí zjevuje dílna obklopená skálami a démon, který se necudně zmocňuje jejího těla. Její otec povolá exorcistu, jenže Ludmila ví, že Anna není blázen. Začne se vyptávat v okolí Bezdězu a záhy narazí na znepokojující fakt, že něco podobného zažily i jiné urozené dívky.
Případ masopustních maškar
Děj se tentokrát odehrává na Pražském Hradě, v sychravém březnu, v době maso­pustního veselí. Mladý král Přemysl II. Otakar si začíná budovat pozici vůči svému otci Václavovi, ale dostane se do závažných problémů. Ztratí zlatý královský řetěz, důležitý panovnický symbol.
Jménem krále
Hlavním hrdinou příběhu je Oldřich z Chlumu, královský prokurátor Přemysla II. Otakara a správce hradu Bezděz. Z pověření svého panovníka odjíždí na hrad Vartemberk, kde se mají konat slavnostní zásnuby rytíře Beneše z Dubé… a napínavý děj začíná.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 00:00:00

Autor

Autor Vlastimil Vondruška
Interpret Alois Švehlík, David Prachař, Valérie Zawadská, Vladislav Beneš

Podrobnosti

Délka 10 h
Kategorie Česká literatura, Dějiny a historie, Detektivky, thrillery
Jazyk česky
Kód:  AK1A585
Záruka: 24 měsíců
P-DC1-WEB27