Obnovit stránku

Balíček audioknih Případy Lincolna Rhyma za výhodnou cenu

Audiokniha
-25%
Akční cena
937 Kč
703 Kč
639 Kč bez DPH

Balíček audioknih Případy Lincolna Rhyma za výhodnou cenu

Sběratel kostí

Newyorské bezpečnostní složky jsou v pohotovosti kvůli konferenci OSN, situaci však zkomplikuje nález těla bizarně zavražděného muže. Pod tlakem okolností požádá policie o pomoc bývalého detektiva Lincolna Rhymea, jenž je po úrazu však ochrnutý a upoutaný na lůžko. Aby se mohl pustit po stopě zabijáka, který své zohavené oběti pohřbívá typicky morbidním způsobem a záměrně zanechává drobné stopy, spojí se s mladou pochůzkářkou Amélií, která se tak stává jeho „rukama a nohama“. Jak přibývá umučených obětí, vynořují se z nově zjištěných informací obrysy dávných hrůz.

Tanečník

Hledá se zabiják. Zvláštní znamení: tetování smrtky tančící se ženou před rakví... Profesionální nájemný vrah zvaný Tanečník se chystá během pětačtyřiceti hodin zlikvidovat tři nepohodlné svědky v případu vlivného obchodníka se zbraněmi. Dokáže mu v tom zabránit ochrnutý detektiv Lincoln Rhyme a jeho pomocnice Amélie Sachsová, s jejichž důvtipem a inteligencí si chladnokrevný zabiják rozhodně nezadá? Rozpoutá se nelítostná psychologická válka, plná zvratů a úskoků, se neobejde bez těžkých ztrát na životech.

Prázdné křeslo

Lincoln Rhyme jede i se svou spolupracovnicí Amélií Sachsovou do Severní Karolíny, aby se podrobil riskantní operaci, která by mu mohla navrátit hybnost. Zde jej poprosí o pomoc šerif nedalekého městečka, v němž byl zavražděn chlapec a uneseny dvě dívky. Nejzdatnějším soupeřem detektiva se však nakonec nestává podezřelý hoch posedlý hmyzem, ani vlastní tělesné postižení, nýbrž Amélie, která se nespokojuje s rutinním dopadením předpokládaného pachatele a pouští se do nebezpečného pátrání na vlastní pěst.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 00:00:00

Autor

Autor Jeffery Deaver
Interpret Jan Vondráček

Podrobnosti

Délka 38 h
Kategorie Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1B006
Záruka: 24 měsíců
WEB9