Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Balíček audioknih pro muže za výhodnou cenu

Audiokniha
-20%
Akční cena
1 296 Kč
1 036 Kč
942 Kč bez DPH

Balíček audioknih pro muže za výhodnou cenu

Mlýn na mumie 

Humorný detektivní román oceněný prestižní cenou Magnesia Litera 2015 v kategorii próza
Komisař Durman je sympatický poživačný prasák. V této staropražské detektivce sice vyšetřuje sérii bizarních vražd, hodně času však věnuje ženským vnadám, dobré krmi či zrzavému moku.

Seznam smrti

Nejnovější román Fredericka Forsytha, mistra politického thrilleru, předvádí autora ve skvělé formě!Ve Virginii sídlí agentura TOSA, jejímž úkolem je hledat a zabíjet ty, kteří jsou pro Spojené státy natolik nebezpeční, že se ocitli na takzvaném Seznamu smrti. Právě na něm přibylo nové jméno: terorista přezdívaný Kazatel, který radikalizuje mladé muslimy a nabádá je k vraždám.

Hra o trůny

Úvodní část strhující historické fantasy ze světa temného středověku, zmítaného magií, intrikami, zradou i věštbami. V centru konfliktu stojí Starkové ze Zimohradu, rod stejně tvrdý a houževnatý jako země, z níž vzešli. Strážce severu lord Stark je povolán do role královského pobočníka, svým odchodem k Železnému trůnu však spouští řetězec událostí, které záhy zasáhnou pletichářský jih, divoké východní krajiny i ledový sever ohraničený starobylou Zdí.

Solaris

Audiokniha roku 2014 v kategorii Nejlepší zvuk
Co se stalo na vědecké stanici Solaris? Stříbřitý kolos se vznáší nad planetou zcela pokrytou tajemným oceánem. Stanice je v dezolátním stavu, všichni se chovají jako šílení - všichni, až na Gebariana. Ten je mrtvý. Oceán vykazuje známky abnormální inteligence, a zatímco se Dr. Kelvin snaží rozkrýt příčinu podivného chování zbylé posádky, tajemná síla planety se pomalu vkrádá i do jeho mysli…

Parametry a specifikace

Audio

Délka 00:00:00

Autor

Autor Petr Stančík, George R. R. Martin, Frederick Forsyth, Stanisław Lem
Interpret Různí interpreti

Podrobnosti

Délka 75 h
Kategorie Česká literatura, Detektivky, thrillery, Fantasy a sci-fi, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AKZ978
Záruka: 24 měsíců
P-DC1-WEB28