Obnovit stránku

Balíček audioknih pro ženy za výhodnou cenu

Audiokniha
-20%
Akční cena
1 066 Kč
853 Kč
705 Kč bez DPH

Balíček audioknih pro ženy za výhodnou cenu

Láska, vztahy a přátelství

V pokračování bestsellerových Čtyř dohod a Páté dohody Don Miguel Ruiz vysvětluje názory a předpoklady vycházející ze strachu, které podkopávají lásku a vedou k utrpení v našich partnerských vztazích. V několika moudrých příbězích nám ukazuje, jak léčit emoční rány, znovu nabýt svobodu, radost a hravost, na které máme všichni právo.

Nevěra
Lindě je 31 let a podle mínění všech vede dokonalý život: bydlí ve Švýcarsku, jedné z nejbezpečnějších zemí světa, má skvělé manželství, milujícího manžela, roztomilé a způsobné děti a zaměstnání novinářky, na které si nemůže stěžovat. Rutina a předvídatelnost každodenního života v ní však začínají budit pochybnosti. Už nedokáže snášet úsilí, které musí vynakládat, aby vypadala šťastně, zatímco ve skutečnosti k životu pociťuje nesmírnou apatii.

Ty

Zcela jedinečný psychologický thriller. Opravdová láska bolí. Já už jsem to pochopil. A ty to brzo pochopíš taky... Thriller TY je až perverzně chytrým záznamem chorobné posedlosti, při jehož čtení vám bude nejspíše poněkud úzko. Vlastně dosti úzko. Přesně jak to autorka zamýšlela.

Rok v Provenci

Kniha, u které budete slzet smíchy a chodit do spíže tajně olizovat olivový olej.
Rok v Provenci je první částí volné trilogie vonící levandulí a chutnající po těch nevybranějších lahůdkách a nejlepším víně. Chronologicky popisuje rok jednoho Brita, který se rozhodl přestěhovat do malé vesnice v malebné francouzské oblasti Provence. S anglickým humorem v jeho nejlaskavější podobě nás autor seznamuje s radostmi i úskalími života cizince, který se rozhodl uskutečnit svůj sen žít v místě, které dosud znal pouze jako turista.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 00:00:00

Autor

Autor Don Miguel Ruiz, Paulo Coelho, Peter Mayle, Caroline Kepnes
Interpret Různí interpreti

Podrobnosti

Délka 33 h
Kategorie Detektivky, thrillery, Humor, satira a komedie, Osobní rozvoj, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AKZ979
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB3