Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Balíček pěti kuchařek Jíme zdravě za výhodnou cenu

Kniha, česky
-10%
Velkolepý výprodej
1 319 Kč
1 187 Kč
1 079 Kč bez DPH

Balíček pěti kuchařek Jíme zdravě za výhodnou cenu

Jíme zdravě – sada prvních 5 kuchařek

Jíme zdravě s Fitrecepty a Jíme zdravě s Fitrecepty II. vyšly v roce 2017. V obou najdete 120 originálních receptů, které jsou řazeny do kategorií podle druhu jídla. Snídaně, polévky, pomazánky a tak dále. U každého jídla najdete kromě jednoduchého postupu také nutriční hodnoty a tipy, čím jídlo ozvláštnit. V roce 2018 přišla na svět třetí kuchařka – Jíme zdravě ve městě i na venkově. Ta je sestavena podle přání čtenářů. Proces tvorby zabral 8 měsíců, 1438 kilometrů a 8 kuchyní po nejrůznějších koutech České republiky. Celkem v 8 kapitolách najdete 110 receptů pro různé příležitosti.
V loňském roce jsme se po třech kuchařských bestsellerech Jíme zdravě rozhodli vrátit k úplným základům a začali čerpat inspiraci z ryze českých surovin, které jsou typické pro každé roční období a nemusí k nám putovat přes půlku zeměkoule. Vznikla kuchařka Jíme zdravě po celý rok, ve které najdete 160 receptů, které můžete servírovat v době, kdy jsou jejich hlavní suroviny v sezóně a využít tak jejich snadné dostupnosti.
V pořadí 5. kuchařka – Jíme zdravě ze spíže. Těšit se můžete na 70 chutných receptů ze základních ingrediencí. Mise této kuchařky je jasná – naučit se vařit a jíst zdravě i v době, kdy je potřeba spoléhat se na zásoby ve spíži nebo lednici a na nákup prostě není prostor ani čas. Zjednodušené postupy a snadná příprava potěší všechny, kteří nechtějí trávit zbytečný čas v kuchyni. Kromě toho v knize najdete kompletní seznam použitých surovin pro nákupy a také tipy na skladování potravin.
Jaké recepty v kuchařkách jsou?
- domácí vaření šetří peněženku
- přípravu zvládne i nezkušený kuchtík
- na pokrmech si pochutná celá rodina
- nestrávíte půl dne v kuchyni
- zdravá inspirace na celý rok
- většinu surovin koupíte v běžném supermarketu
- budete znát nutriční hodnotu pokrmů
- v případě prázdné spíže zjistíte alternativy

Parametry a specifikace

Základní

Typ Kniha
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKPXXX05
P-DC1-WEB18